Салбак: «Я сподіваюся бути дуже успішним»

Новачок «Поділля» Фаді Салбак дав перше інтерв’ю у якості гравця хмельницького клубу.

– Ви – один із небагатьох заокеанських легіонерів нашої Другої ліги. А як отримали можливість перейти в Поділля?

– У мене був зоряний рік, коли за мій університетський клуб (Технологічний університет Онтаріо, – прим. Sport Arena) я забив 16 м’ячів у 14 іграх і виграв низку канадських нагород. Після цього люди проявили до мене інтерес.

– Я знаю, що ви вже провели певний час у хмельницькій команді. Більше місяця, так? Як ви провели цей час?

– Я провів цей час так само, як і зараз: наполегливо працюючи і змагаючись за те, щоб стати найкращим гравцем, яким я можу бути.

– Ви спостерігали за першими матчами Поділля як глядач. Яке враження справила на вас команда?

– Мені було приємно грати та допомагати своїм товаришам по команді, оскільки у нас так багато талантів, і я знаю, що робота зі своєю командою допоможе мені прогресувати.

– Наскільки футбол в Україні відрізняється від футболу в Канаді та Ізраїлі?

– Футбол в Україні є більш технічним. Оскільки футбол у Канаді більше опирається на швидкості та фізичну складову, то я використав те, що отримав від Канади, щоб виділитися тут. Футбол в Ізраїлі більше схожий на футбол в Україні, я б сказав.

– Що було для вас найнезвичнішим в Україні?

– Для мене немає нічого незвичного – це футбол, ми всі наполегливо працюємо заради командної мети. Я намагаюсь швидше вивчити мову, щоб спілкуватися з одноклубниками. Я люблю цю країну та людей. Мені тут подобається.

– Про вас. Чи не боялися ваші родичі відпустити вас у далеку країну під час коронавірусу?

– Звичайно, вони боялися, адже я дуже близький зі своїми батьками, але вони хотіли підтримати мене заради моєї мети, оскільки знають, що це моя мрія – стати професіональним футболістом і добре себе проявити.

– Де ви навчалися футболу? За які команди встигли пограти?

– Я починав займатися футболом на моїй малій батьківщині, у юнацькій команді Маккабі (Хайфа), коли мені було 8 років. Зрозуміло там я отримав всі основи футболу, яких я досі тримаюсь. Звідти моя сім’я переїхала до Канади, і я змагався на найвищих рівнях. Граючи за провінцію Онтаріо, конкуруючи з іншими провінціями на загальноканадському рівні. Мої найпам’ятніші тренери вчили мене думати не просто про футбол, а про те, як жити добре. Це Джеймс Зікос, Космас, Стів Кокоррос і Марко Міланович, які справді вважали мене гравцем із європейським стилем футболу, і навчали всім потрібним речам, щоб стати професіоналом.

– Ми лише будемо знайомитися з таким футболістом, як Фаді Салбак. Спробуйте описати свій футбол на прикладі зірок. З яким відомим футболістом ви можете порівняти себе?

– Рівняюся на Златана Ібрагімовича, Роберта Левандоського, Алессандро Дель П’єро.

– Хто в Поділлі може говорити з вами рідною мовою?

– Я так чи інакше спілкуюся з усіма гравцями, це частина робочого процесу.

– А як щодо вашого розпорядку дня? Як ви проводите свій робочий та вільний час?

– Зараз я закінчую 4-й курс інженерії та програмного забезпечення в Технічному університеті Онтаріо в Канаді. Використовую ноутбук, щоб робити університетські завдання, коли я не зайнятий футболом.

– Які Ваші цілі в Україні? Що ви знали про Україну та український футбол до приїзду сюди? Ви бачили це насправді?

– Моя мета в Україні – стати найкращим гравцем, яким я можу бути, і продовжити свою футбольну кар’єру на найвищих рівнях. Я сподіваюся бути дуже успішним, і сподіваюся, що це лише початок моєї подорожі.

Sportarena.com

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like