Бойова та вольова нічия «Поділля» у матчі з «Діназом»

Команда Віталія Костишина вдруге поспіль зіграла внічию.

У матчі з принциповим суперником і одним із конкурентів в боротьбі за підвищення у класі Віталій Костишин здивував складом. І якщо відсутність у старті Костенко ще мало кого дивує, то Каверін на лавці запасних викликав запитання, але головний тренер «Поділля» точно не ворог собі.

Початок матчу пройшов у спокійному темпі, команди не форсували події на полі і намагалися встановити контроль за м’ячем, а гості явно не поступалися у цьому компоненті хмельничанам, при цьому впевнено переходячи центр поля. До гольових моментів справа не доходила, а перша реальна гострота переросла у взяття воріт. На 31-й хвилині досвідчений Чепурненко виконав подачу-удар з лівого флангу, а м’яч, не торкнувшись нікого з гравців, рикошетом від газону залетів у кут воріт Чуваєва.

За декілька хвилин «Діназ» міг зробити свою заявку на перемогу ще більше вагомішою, але Апанчук із вбивчої позиції примудрився пробити вище рамки воріт. «Поділля» може дякувати старому футбольному правилу, адже перед самим свистком на перерву Шпікула скористався подачею Морговського і провалом в центрі оборони гостей, ефектно переправивши м’яч в кут.

Після перерви на полі з’явилися Каверін та Костенко, а «Поділля» перехопило територіальну ініціативу. Щоправда, в’язка гра не дозволяла командам проводити швидкі атаки, змусивши їх підкоритися позиційному футболу. Так тривало до середини другого тайму, коли гостям вдалася швидка контратака – Чуваєв на постріл Кірієнка зреагував, але не зміг зарадити добиванню у виконанні Чепурненко, якого не встиг накрити Шпікула.

Щоправда, господарі дуже швидко відігралися. Шпікула опинився на ударній позиції у карному майданчику гостей і пробив, а м’яч влучив в руку Гарбару, який стелився у підкаті. Вирок арбітра виконував досвідчений Жданов, і хоч Кринкін вгадав з кутом воріт, але дістати м’яч не зміг. Отримавши заряд позитиву, «Поділля» за декілька хвилин опинилося у меншості, адже все той же Жданов вдруге за матч побачив перед собою жовте світло.

Незважаючи на чисельну меншість, «Поділля» продовжувало атакувати, нагнітало і…знову пропустило. Свіжі Бафталовський та Безпалий стали наконечниками швидкої атаки «Діназа» – перший прострілив, а другий випередив Чуваєва і проштовхнув м’яч у сітку. Здавалося, втрете «Поділля» вже не відіграється, але в компенсований час після подачі Пріхни Салбак пробивав по воротам, і якщо Кринкін впорався з ударом канадця, впорався з добиванням Костенка, то на потужний постріл Каверіна під поперечину вже не зреагував. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию 3:3.

«Поділля» вдруге поспіль зіграло внічию, але зберегло за собою другу позицію в чемпіонаті. У наступному турі, 3 жовтня, «Поділля» зіграє на виїзді проти чернівецької «Буковини».

«Поділля» – «Діназ» 3:3

Голи: Шпікула, 44, Жданов, 73 (з пенальті), Каверін, 90+4 – Чепурненко, 31, 67, Безпалий, 83

«Поділля»: Чуваєв, Пріхна, Жданов, Воловик, Морговський, Худік (Костенко, 46), Ліповуз, Шпікула, Корохов (Каверін, 46), Задерецький (Галета, 74), Прильопа (Салбак, 84)

«Діназ»: Кринкін, Грабчак (Апанчук, 28,Бриженко, 88), Помазан, Гарбар, Дмитренко, Петренко, Чепурненко, Бовтрук (Безпаслий, 65), Банасевич, Кірієнко, Брижчук (Бафталовський, 65)

Попередження: Жданов, 36, Ліповуз, 74, Галета, 90+2 – Грабчак, 14, Помазан, 50, Бовтрук, 53, Банасевич, 58, Гарбар, 72, Дмитренко, 74

Вилучення: Жданов, 76 (друге попередження)