«Буковина» та «Поділля» переможця не визначили

Хмельницьке «Поділля» зіграло черговий матч чемпіонату Другої ліги.

В Чернівці команді Віталія Костишина відправилася у ролі фаворита, але легкої прогулянки ніхто з гостей не очікував. Власне, гра виявилась напруженою і бойовою, а «Буковина» не тільки нічим не поступалась другій команді чемпіонату, але й переважала по гольовим моментам, хоча на табло це ніяким чином не відобразилося.

Якщо до перерви біля воріт обох голкіперів було переважно спокійно, то після перерви їм довелося частіше вступати в гру. Можна згадати блискучий сейв Чуваєва після пострілу Боровця впритул, врятував досвідчений голкіпер «Поділля» і після удару Страшкевича. Відзначимо також моменти у Матвєєнка та Палагнюка, а у гостей найкращі можливості не використали Задерецький та Воловик – перший із вигідної позиції головою не влучив у рамку, а капітан подолян, опинившись сам на куті воротарської, не зміг переграти Фіяла.

Фінальний свисток арбітра зафіксував в цілому закономірний по цій грі результат. У наступному турі, 10 жовтня, «Поділля» прийматиме вдома лідера групи А Другої ліги – ФК «Ужгород».

«Буковина» – «Поділля» 0:0

«Буковина»: Фіяло, Мосіюк (Гакман, 73), Матвєєнко, Орловський, Сивка (Столяр, 81), Копитов, Нагорний, Боровець (Сахнюк, 90), Страшкевич, Рябий А. (Квасниця, 85), Палагнюк.

 «Поділля»: Чуваєв, Воловик, Клименко, Морговський, Пріхна, Ліповуз, Нгамба, Шпікула (Романюк, 57), Задерецький (Сич, 80), Костенко (Галета, 67), Прильопа (Салбак, 73).

Попередження: Копитов, 52, Сивка, 78 – Ліповуз, 31, Воловик (90+3).

Фото.facebook.com/FSCBC

You May Also Like