«Епіцентр» не зумів переграти «Чайку»

Команда з Дунаївців другий тур поспіль втрачає очки.

Матч розпочався з чергового шедевра Миколи Буя, який вирішив пробити з далекої дистанції і закрутив м’яч прямо під поперечину. Отримавши такий заряд позитиву, «Епіцентр» продовжив накочувати атаки на ворота гостей, і ще до перерви голкіпер «Чайки» як мінімум тричі рятував свою команду.

А другий тайм розпочався зі швидкої атаки «Чайки» по правому флангу, яка завершилась прострільною передачею у карний майданчик господарів і точним ударом неприкритого Сафіханова. Цей гол став для «Епіцентра» чимось на кшталт холодного душу, адже в подальшому команда Ігоря Бадла все ніяк не могла перехопити ініціативу, при цьому припускаючи небезпечні випади на свої ворота. Можна згадати постріл Бартощука в поперечину, небезпечні удари Тименка та Медвідя, з якими не без проблем впорався Попович, а ось біля протилежних воріт гостроти було відверто мало, тому фінальний свисток зафіксував закономірний по ходу гри результат.

У наступному турі «Епіцентр», який поки утримує третю сходинку групи А Другої ліги, також вдома прийматиме львівські «Карпати».

«Епіцентр» – «Чайка» 1:1

Голи: Буй, 2 – Сафіханов, 48

«Епіцентр (стартовий склад): Попович, Червонецький, В.Бадло, Сениця, Ничипоренко, Раца, Кіцак, Беженар, Пліс, Буй, Барбоза.

«Чайка» (стартовий склад): Іванов, Бартошук, Цебро, Музиченко, Лещенко, Коваленко, Медведь, Вечурко, Ярмак, Сафіханов, Тименко.

Фото facebook.com/groups/khmeloff

You May Also Like