«Агробізнес» мінімально поступився «Волині»

Волочиський «Агробізнес» зіграв календарний матч 5 туру Першої ліги.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. На полі здебільшого точився в’язкий футбол без загострення попереду, тому роботи у голкіперів обох команд було мало. Тим не менш, ще до перерви «Волинь» двічі вразила ворота гостей, і обидва рази з одинадцятиметрової позначки. Спочатку Сікорський грамотно підставився під Курила і сам же реалізував вирок арбітра, а за п’ять хвилин Юхимович зіграв рукою у власному карному майданчику, дозволивши екснападнику «Агробізнеса» оформити дубль.

Після перерви «Агробізнес» перехопив ініціативу і намагався диктувати свої умови на полі, але знову ж таки попереду нічого не виходило. Значно ускладнив завдання гостям Косовський, який за 21 хвилину на полі заробив два попередження і залишив свою команду у меншості. Щоправда, дуже скоро гості отримали право на пенальті, а точний постріл Черненко відновив інтригу.

Після забитого м’яча «Агробізнес» кинувся відіграватися і відрізками затискав суперника на його половині поля, але врятуватися від поразки підопічним Олександра Чижевського не вдалося.

У наступному турі, 11 жовтня, «Агробізнес» вдома прийматиме краматорський «Авангард».

«Волинь» – «Агробізнес» 2:1

Голи: Сікорський, 19 (з пенальті), 24 (з пенальті) – Черненко, 70 (з пенальті)

«Волинь»: Леванідов, Сімінін, Войтіховський, Болденков (Приндета, 71), Цюпа, Приймак (Тетеренко, 65), Рябов, Ляшенко (Оринчак, 68), Кизилатеш, Протасов (Мартинюк 86), Сікорський (Бондаренко, 83)

«Агробізнес»: Мозіль, Юхимович, Семенюк (Груша, 46), М. Когут, Курило (Захарченко, 73), Слотюк, Гагун, Думанюк (Косовський, 46), І. Когут, Черненко (Дідик, 75), Петров (Семенець, 61)

Попередження: Войтиховський, 38, Кизилатеш, 89 – Юхимович, 23, Петров, 38, Косовський, 54, Курило 67, Захарченко, 87, Семенець, 90+2

Вилучення: Косовський, 66 (друге попередження)

фото fcab.com.ua

You May Also Like