Хмельницьке «Поділля» здолало лідера чемпіонату

Підопічні Віталія Костишина перервали серію з трьох нічийних результатів поспіль.

Вже з перших хвилин господарі, а у складі «Поділля» знову не було Віталія Каверіна, почали насідати на ворота суперника. Якби не хрестовина, то відкрити рахунок міг Артем Панасенков, а за кілька хвилин Фаді Салбак, скориставшись передачею-ударом Прильопи, забив свій перший офіційний м’яч на українських полях.

Після забитого м’яча хмельничани продовжували тримати ініціативу і шукати можливості для атаки, але пропустили дуже неприємний гол, залишивши неприкритого у власному карному Пуканича, який на досвіді зльоту розстріляв Чуваєва. А далі пішла гра на зустрічних курсах, команди обмінювались гостротою, та до перерви рахунок не змінився. Користалися

Старт другого тайму також впевненіше провели гравців «Поділля», втіливши це у забитий м’яч. Після прострілу Пріхни Салбак відірвався від опікунів і в падінні проштовхнув м’яч у ворота, оформивши дубль. Надалі Панасенков, Прильопа та все той же Салбак мали знімати всі питання про переможця, але не скористалися своїми епізодами.

Догравало матч «Поділля» у подвійній більшості після вилучення Шкіндера та Ряшка, і таки довело справу до такої потрібної перемоги, перервавши серію із трьох нічиїх поспіль і повернувшись на друге місце Групи А Другої ліги.

У наступному турі, 17 жовтня, хмельничани зіграють у Вінниці проти місцевої «Ниви».

«Поділля» –  ФК «Ужгород» 2:1

Голи: Салбак, 9, 50 – Пуканич, 22

«Поділля»: Чуваєв, Пріхна, Жданов, Воловик ©, Морговський, Ліповуз, Нгамба, Панасенков,  Задерецький, Салбак, Прильопа. На заміну вийшли: Галета, Шпікула, Корохов, Костенко, Романюк.

«Ужгород»: Готра, Беца, Шкіндер, Сартіна, Цень, Вагін, Пуканич ©, Ряшко, Федак (Машталір, 35), Чонка, Скотаренко. На заміну вийшли: Дуран, Капустей, Минайленко, Ференцик, Тищук.

Попередження: Ряшко, 72.

Вилучення: Шкіндер, 65, Ряшко (75 друга жовта картка).

Фото facebook.com/fcpodillya

You May Also Like