«Епіцентр» впевнено переграв львівські «Карпати»

Команда Ігоря Бадла повернула собі третю сходинку чемпіонату.

Для «Епіцентра» та «Карпат» це була вже друга очна зустріч у цьому сезоні. Раніше команда зустрічались в першому попередньому етапі Кубка України, і тоді впевнена перемога була за дунаївчанами, які були повні рішучості тріумфувати і сьогодні.

Власне, вже на другій хвилині гри це довів Олег Ничипоренко, який зважився на дальній постріл з лівої у нижній кут і змусив голкіпера суперника капітулювати. А в середині тайму шанси львів’ян на позитивний результат стали ще меншими, адже через вилучення достроково матч завершився для Слічного.

В подальшому «Епіцентр» створив чимало можливостей збільшити свою перевагу, але забив ще лише раз. На старті другого тайму Раца підхопив м’яч на лівому фланзі, увійшов у карний майданчик «Карпат» і потужно пробив під поперечину. 2:0 – впевнена перемога «Епіцентра».

Завдяки цій перемозі «Епіцентр» повернув собі третю сходинку чемпіонату і у наступному турі, 17 жовтня, зіграє на виїзді проти «Волині-2».

«Епіцентр» – «Карпати» 2:0

Голи: Ничипоренко, 2, Раца, 50

«Епіцентр»: Попович, Бадло, Сениця, Ничипоренко (Лаврук, 66), В.Кузів (Апанчук, 74), Раца, Буй, Беженар (Пліс, 46), Р.Кузів (Івашко, 74), Кіцак, Барбоса (Федоров, 46).

«Карпати»: Горох, Береза, Слічний, Калинчук, Савчук, Степанчук, (Даніловський, 62), Панчишин, Гудзінський, Підгурський, Лісовик, Стень (Раделицький, 56).

Попередження: Раца, 27 – Панчишин, 44

Вилучення: Слічний, 21