«Епіцентр» без проблем переграв «Волинь-2»

Команда Ігоря Бадла продовжує утримувати третє місце у чемпіонаті.

Вже нас старті поєдинку гості зробили чудовий заділ для перемоги. Для початку Кіцак з-за меж карного майданчику пробив точно у нижній кут, а через шість хвилин «Епіцентр» заробив право на пенальті, коли Барбозу притримали за футболку. Вирок арбітра ефектно виконав Руслан Івашко. Зусиллями Богомаза лучани один м’яч відіграли, але ще до перерви підопічні Ігоря Бадла відновили перевагу у два м’ячі, адже Івашко у падінні замкнув прострільну передачу Беженара.

Після перерви «Епіцентр» впевнено грав виходячи з рахунку і не дав приводу для того, щоб суперник міг перевернути хід гри, а незадовго до фінального свистка довів справу до розгрому. Це Роман Кузів спочатку головою відгукувався на подачу Пліса, і якщо перший постріл голкіпер «Волині» потягнув, то з ефектним добиванням через себе не впорався.

У наступному турі, 24 жовтня, «Епіцентр», який продовжує утримувати третю сходинку турнірної таблиці, прийматиме вдома «Оболонь-2».

«Волинь-2» (Луцьк) – «Епіцентр» (Дунаївці) 1:4

Голи: Богомаз, 27 – Кіцак, 10, Івашко, 16 (пен.), 44, Р.Кузів, 84

«Волинь-2» : Коркодим, Мартинюк, Мороз, Сасовський, Максимчук, Лучка (Чернов, 46), С.Кристін (Кузьмич, 55), Янчук (Теслюк, 58), Миронюк (Ольхович, 82), Кобзар (В. Кристін, 46), Богомаз.

«Епіцентр»: Попович, В.Кузів, В.Бадло (Жмуйда, 75), Кривобедрий, Ничипоренко, Раца, Кіцак, Беженар (Р. Кузів, 72), Буй, Івашко (Процик, 46), Барбоза (Пліс, 83).

Попередження: Мороз, 15, Кузьмич, 69, Теслюк, 79 – Ничипоренко, 87

You May Also Like