Герега: «Бажаємо «Поділлю» участі в єврокубках»

Інвестор «Епіцентра» Олександра Герега – про перспективи клубу та розвиток футболу на Хмельниччині.

«На сьогоднішній день ми називаємо «Епіцентр» аматорською командою, яка за рік-другий має вирішити для себе, як вона буде розвиватися. Може команда завжди буде аматорською в Другій лізі. А чому ні? Дунаївці – це невелике місто, і ніколи не було передумов для того, щоб там з’явилася команда Другої ліги. Мені здається, це вже вершина мрій для мешканців міста», – заявив Герега в інтерв’ю телеканалу «Перший Подільський».

«На сьогоднішній день гравці «Епіцентра» просто повинні насолоджуватися футболом, вони повинні звикнути бути командою, яка далі може перерости у футбольний клуб. Команда та клуб – це різні речі. Наразі це команда, яка грає на радість міста Дунаївці. Вийти в Прем’єр-лігу – це не самоціль, а філософія. Для початку цю філософію потрібно вибудувати.  «Епіцентр» – це молода аматорська команда, яка тільки зайшла на професійну ниву футболу. У них все попереду. Їх майбутнє залежить від таких складових, як керівництво, персонал, база, інфраструктура, тренери та футболісти. Тобто це велика робота, і цей шлях вдається пройти тільки тим, хто дійсно закоханий в свою справу».

«Хмельницький – це інша річ. Це місто з великими традиціями, «Поділля» завжди грало в Другій лізі Радянського Союзу, коли футбол був культовим видом спорту.  У Хмельницькому є Євген Бейдерман, який патріот своєї справи. За ними майбутнє. Нашому «Поділлю» бажаємо, щоб через декілька років був початок постійної участі в єврокубках, як мінімум в Лізі Європи. Наш колега займається цим професійно, він цим живе, це його мрія. Бажаємо Бейдерману та «Поділлю» такого майбутнього».

You May Also Like