Два гравці «Агробізнеса» у збірній туру

Сайт Sport Arena назвав символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2020/21.

За результатами минулого туру до збірної потрапили два гравці волочиського «Агробізнеса», які відзначилися у воротах «Прикарпаття».

Лівий захисник – Іван Когут («Агробізнес»)

«Використання півзахисника І.Когута ліворуч в обороні – хороша знахідка тренерського штабу Агробізнесу. Зважаючи на те, що провідних фулбеків команди (Гагуна та Бойчука) запросили в Favbet Лігу, перекваліфікація вінгера допомогла вирішити серйозну кадрову проблему. Тим більше, сам Іван діяв дуже активно. Ще в першому таймі три рази проходив через фланг із загостренням і бив по чужих воротах, а ближче до перерви відгукнувся на простріл від брата Миколи та з рикошетом від суперника відкрив рахунок. Агробізнес у підсумку розгромив прикарпатців».

Лівий півзахисник – Руслан Черненко («Агробізнес»)

«Група атаки Агробізнесу кілька турів не могла напрацювати на гол, але в матчі з Прикарпаттям її прорвало. Багато в чому – завдяки постійному обміну зонами, рухливості та ініціативності всіх гравців. Так, Черненко оформив дубль завдяки філігранному виконанню стандартів – зі штрафного та 11-метрової позначки, але й у грі Руслан постійно був у центрі уваги. Комбінував, зміщався на фланги, у зв’язці з Семенюком і братами Когутами розтягував та розрізав передачами захисні побудови івано-франківців. Розуміючи проблеми Агробізнесу, який за короткий проміжок часу втратив кількох основних футболістів, сподіваємося, що ця розгромна перемога стане новою точкою відліку оновленого колективу».

фото fcab.com.ua

You May Also Like