Чижевський: «Є такі ігри, де потрібно вміти терпіти»

Головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський – про перемогу над «Чорномоцем» (1:0).

«Якщо коментувати гру, сьогодні щось сьогодні виходило, щось не виходило… Минулого разу ми тут виграли по грі, гра була краща. Сьогодні ми грали з лідером чемпіонату, який ставить перед собою високі цілі. Так як і наша команда, ставить завдання виходу в Прем’єр-лігу. Тож сьогодні, якщо взяти малюнок гри, то обидві команди в першу чергу ставили на результат.

Нам, мабуть, більше повезло. Чорноморець більше володів ініціативою, більший в них був контроль м’яча. В нас не все виходило, особливо в першому таймі. Але це залежить від того, настільки суперник дозволяє грати у футбол. Чорноморець нам не дав цього зробити в першому таймі.

Є такі ігри, де потрібно вміти терпіти. До 95-ї, до сотої хвилини. Моя команда витерпіла. І в кінці знайшла в собі сили добігти до чужого карного майданчика, заробити 11-метровий. Для нас, зрозуміло, це дуже важливих три очки. Розумію стан тренерів і команди Чорноморця. Бажаю їм у майбутньому успіхів. І виконати те завдання, яке перед ними стоїть», – цитує тренера офіційний сайт «Агробізнеса».