«Поділля» без проблем переграло «Чернігів»

Підопічні Віталія Костишина вдало з’їздили у столицю на матч з ФК «Чернігів».

Після паузи у два тижні «Поділля» приїхало до Києва, де змушено свій домашній матч проводив ФК «Чернігів», щоб покращити своє турнірне становище і підібратися до лідера – дунаєвецького «Епіцентра», який звітний тур пропускає. На жаль, виставити всіх найсильніших гравців Віталій Костишин не зміг і сьогодні, адже Андрій Ліповуз навіть не опинився у заявці, як і Владислав Клименка, а Владислав Прильопа та Олександр Жданов починали гру на лавці запасних.

Тим не менше, вже на старті матчу гості зробили вагому заявку на перемогу. Для початку Фаді Салбак з лінію воротарської переграв голкіпера «Чернігова» після затяжної атаки своєї команди, а невдовзі Тимофєєв зробив справжнім подарунок супернику, адже не впорався з передачею назад Мчедлішвілі і став співавтором курйозного м’яча у свої ворота.

Загалом «Поділля» мало відчутну перевагу до перерви і не використало ще декілька небезпечних випадів, а ось Чуваєва номінальні господарі майже не турбували. Не змінився малюнок гри і після перерви, а підопічні Віталія Костишина продовжувала виглядати гостріші попереду. В одному із епізодів Салбак пробивав майже із забійної позиції, але голкіпера «Чернігова» врятував свою команду. Хороший момент мав і Панасенков, але влучив прямо в руки Тимофєєва.

Лише стійка прийшла на виручку номінальним господарям після швидкої атаки «Поділля» і пострілу Салбака. Пробачив суперник і Пріхна після подачі кутового, тому всі питання про переможця могли бути зняті задовго до фінального свистка. Щоправда, питань ніяких і не було, адже хмельничани повністю контролювали хід гри і у компенсований час довели справу до розгрому, скориставшись помилкою оборони та голкіпера «Чернігова» – Нгамба відпасував, а Костенко переправив м’яч у порожні ворота.

 У наступному турі, 15 листопада, «Поділля» прийматиме вдома сусіда по турнірній таблиці – «Карпати Галич». Про місце проведення матчу поки нічого не відомо.

«Чернігів» – «Поділля» 0:3

Голи: Салбак, 4, Мчедлішвілі, 17 (автогол), Костенко, 90+3

«Чернігів»: Тимофєєв, Борщ, Мчедлішвілі, Лакеєнко, Чаус (Науменко, 85), Романченко, Кривобороденко, Мироненко, Лазаренко (Бибік, 46), Дедух, Кохановський.

«Поділля»: Чуваєв, Воловик, Морговський, Шпікула, Корохов, Нгамба, Пріхна (Худік, 90+1), Каверін (Прильопа, 65), Задерецький, Панасенков (Сич, 88), Салбак (Костенко, 79).

Попередження: Чаус, 75

Фото niva-v.com.ua

You May Also Like