Два гравці «Агробізнеса» у збірній туру Першої ліги

Сайт Sport Arena визначив кращих у одинадцятому турі чемпіонату України в Першій лізі.

Цього разу до символічної збірної потрапило одразу два гравці «Агробізнеса».

Центральний півзахисник – Руслан ЧЕРНЕНКО (Агробізнес)

«Із шістьма голами Черненко одноосібно очолив гонку найвлучніших гравців чемпіонату. Те, що п’ять із цих шести голів – з пенальті, на нашу думку, ніяк не принижує досягнення Руслана. В важливий момент, у компенсований час виїзного матчу з лідером, Черненко не здригнувся, не дав слабину – й приніс напрочуд важливі три очки Агробізнесу. Окрім великого обсягу роботи, тонких передач і виконання стандартів, цей гравець був ще й лідером волочиської команди – брав гру на себе, пробивав здалеку, був зв’язковим у тактичних побудовах Чижевського».

Центральний захисник – Роман ДІДИК (Агробізнес)

«17-річний гравець на надвідповідальній позиції – таке непомітне, але велике досягнення тренерського штабу Агробізнесу. «Хвилеріз» волочисців діє настільки просто та невимушено, що важко уявити – це найменш досвідчений футболіст своєї команди. В Одесі Дідик також чітко виконував свою роботу – з кожною хвилиною все важче господарям було долати редут гостей, які зберегли свіжість, і самовіддана гра Агробізнеса була винагороджена реалізованим пенальті в кінцівці. Перемога над лідером – дуже важлива для команди під орудою Чижевського, яка також прагне бути якомога вище».

Варто зазначити, що Роман Дідик (на фото) став і кращим молодим гравцем минулого туру.

«Ми звикли не дивуватися красивим історіями про футболістів, які просто з’являються в складі та якісно виконують свою роботу. Нам подавай красиві історії з драматичними поворотами, травмами-загулами, сенсаційними виходами на заміни. А от Дідик, якому не виповнилося ще й 18 років, просто взяв і заграв у досить зіграній і досвідченій команді. Виконуючи такого собі «Марселя Десаї», Роман надійно прописався в стартовому складі – встиг проявити в собі задатки опорника, а тепер ефективно діє в трійці центральних захисників. Довіра до тинейджера підтверджує його надійність і перспективність: у грі проти лідера, мінімально виграній Агробізнесом, Дідик надійно й просто відіграв проти Чорноморця».

Фото з архіву пресслужби ФК «Агробізнес»

You May Also Like