Два гравці «Поділля» у збірній туру Другої ліги

Сайт Sport Arena назвав символічну збірну чергового туру Другої ліги сезону 2020/21.

У списку кращих одинадцяти гравців минулого туру Другої ліги опинилися два гравці хмельницького «Поділля» – Альваро Нгамба (на фото) та Фаді Салбак.

Центральний півзахисник – Таде Альваро Нгамба («Поділля»)

«Камеруно-французький центрхав з кожним туром усе впевненіше почувається в українському чемпіонаті. В столиці, де ФК Чернігів вимушено приймав Поділля, Нгамба був одним із найбільш яскравих і ефективних гравців гостей. Він вів гру хмельничан у середині поля. Міг відкривати рахунок, опинившись у потрібному місці в потрібний час – у підсумку Салбак заштовхав м’яча в сітку, далі пробивав з різних позицій – один із його ударів воротар відбив на Фаді, той гол, правда, не зарахували. А в кінцівці Нгамба розвинув швидку атаку подолян, своєчасним пасом вивівши Костенка на порожні ворота».

Нападник – Фаді Салбак («Поділля»)

«Знову відзначаємо новачка-легіонера подолян – Салбак здорово влився в гру своєї нової команди та досягнув прекрасного індивідуального результату. Вже зараз, після виїзду в столицю до ФК Чернігів, у Фаді в активі п’ять голів у шести матчах. Під час гри з дебютантами ПФЛ канадо-ізраїльський форвард почувався повноправним господарем на половині поля суперників. Салбак відкрив рахунок уже на 2-й хвилині, коли встиг на добивання. Ще один його гол не зарахували, а на шляху до другого стала стійка воріт чернігівців».

Фото facebook.com/groups/sc.chayka

You May Also Like