«Агробізнес» розгромно переміг «Кремінь»

Команда Олександра Чижевського здобула третю перемогу поспіль.

Після двох переможних результатів поспіль «Агробізнес» повернувся у боротьбу за найвищі місця і в домашньому матчі з «Кременем», який знову відбувся у Винниках, намагався поповнити свій очковий доробок ще на три очка.

Номінальні господарі дуже впевнено розпочали матч і вже за перших хвилин почали створювати реальну гостроту біля воріт суперника.  Ще у першій половині тайму «Агробізнес» створив чотири-п’ять хороших можливостей забити, але Семенець, Черненко, Груша, Думанюк та Іван Когут свої моменти не реалізували, хоча варто віддати належне голкіперу «Кремені», який у трьох епізодах по-справжньому врятував свою команду.

Гості відповіли достойно, коли Сорокін опинився на позиції для удару і влучив у стійку, а невдовзі, всупереч подіям на полі, «Кремінь» заробив право на пенальті. Це Юхимович не по-правилам зупинив Галату, а вирок арбітра чітко реалізував все той же Сорокін. Щоправда, ще до перерви «Агробізнес» відігрався, коли Романюк першим встиг на добивання після пострілу Груши і сейву Олійника.

Початок другого тайму склався для підопічних Олександра Головка гірше не придумаєш, адже вже на першій хвилині Груша класно приклався з лінії карного майданчика і поцілив точно в дальній кут.  Агробізнесу» цей м’яч додав впевненості, команда Олександра Чижевського вже не так активно викидалася вперед, та це не завадило господарям подвоїти свою перевагу. Іван Когут прорвався по лівому флангу і виконав прострільну передачу, а Семенець майстерно зіграв на випередження – 3:1.

Семенець мав можливість доводити справу до розгрому, але переграти голкіпера не вдалося. Тим не менш, «Агробізнес» впевнено контролював хід подій на полі і таки забив четвертий м’яч. Менше хвилини вистачило Семенюку та Петрову, щоб організувати взяття воріт після виходу на заміну – перший віддавав, а другий спокійно покотив м’яч у нижній кут. А за декілька хвилин ще один свіжий гравець Ярмоленко знайшов передачею майже одинокого у карному майданчику гостей Черненка, і найкращий бомбардир «Агробізнеса» встановив кінцевий рахунок, завершивши побиття суперника.

У наступному турі, 16 листопада, «Агробізнес» зіграє на виїзді проти «ВПК-Агро».

«Агробізнес» – «Кремінь» 5:1

Голи: Романюк, 45, Груша, 46, Семенець, 63, Петров, 76, Черненко, 83 – Сорокін, 37 (з пенальті)

«Агробізнес»: Мозіль (Воробей, 15), Юхимович, Дідик, М. Когут (Ярмоленко, 79), Курило (Слотюк, 79), Груша (Семенюк, 75), Думанюк, І. Когут, Романюк, Черненко, Семенець (Петров, 75)

«Кремінь»:  Олійник, Бичков, Сантос, Бородай, Норенков, Молько (Галата, 32), Геловані, Ліма, Мурашов (Фернандо, 46), Сорокін (Островський, 84), Куліш (Кривенко, 84)

Попередження: Мурашов, 39, Бородай, 64