Вирішальний матч чемпіонату Хмельницької області переграють

Обласна асоціація футболу задовольнила протест «Перлини Поділля».

Минулими вихідними завершився фінальний етап чемпіонату області з футболу, а перше місце за результатами змагань зайняв новоушицький «Агробізнес». Щоправда, статус чемпіона переможець поки не може на себе примірити, адже результат матчу останнього туру «Перлина Поділля» – «Агробізнес» анульовано.

«У заключному поєдинку білогірської та новоушицької команди за 10 хвилин до його завершення на поле вийшов футболіст «Агробізнеса», якого не внесли в рапорт, – розповів сайту «Є» голова Хмельницької обласної асоціації футболу Ігор Хіблін. – Після гри «Перлина Поділля» подала скаргу, яку розглянув контрольно-дисциплінарний комітет. На засідання КДК ми запросили представник обох команд, а також і старосинявської. Бо в регламенті подібної ситуації немає. Вийшло так, що асистент арбітр не мав пава випускати цього футболіста на поле. Словом, ситуація нестандартна. Бо, коли на поле виходить футболіст, який дискваліфікований чи незаявлений, то це технічна поразка команді. А тут вийшов гравець, який мав права грати, але його не внесли в рапорт на матч. Як діяти в такій ситуації не прописано ні в нашому регламенті, ні у всеукраїнському. Тому ми спільно і вирішували з клубами, як діяти далі».

У підсумку вирішили, що матч «Перлина Поділля» – «Агробізнес» потрібно переграти. Знову будуть визначати переможця команди 22 листопада, але місце проведення гри поки не відоме.

You May Also Like