«Поділля» впевнено перемагає на виїзді «Рубікон»

Команда Віталя Костишина завершила рік розгромною перемогою.

Свій останній перед зимовою паузою матч чемпіонату «Поділля» проводило на Київщині, де екзаменувало міцного середняка  – столичний «Рубікон». Авжеж, легкої прогулянки ніхто від цього поєдинку не очікував.

Власне перший тайм пройшов із відчутною перевагою гостей, хоча саме вони першими пропустили. Мало не першу вилазку до воріт Чуваєва «Рубікон» завершив класним ударом з далекої дистанції у виконанні Шутенка, і м’яч оминув голкіпера «Поділля», затріпотівши у сітці.

Щоправда, дуже швидко хмельничани відігралися, коли Швець у боротьбі з Прильопою зрізав м’яч у власні ворота. Здавалося, команди так і підуть відпочивати за нічийного рахунку, але на останніх хвилинах першого тайму хмельничани отримали право на штрафний удар, а стандарт ефектно реалізував Шпікула.

Після перерви на полі  здебільшого точилась рівна, а подекуди жорстка боротьба, яка змусила Віталія Костишина робити заміну травмованого голкіпера. Варто відзначити Шухмана, який добре увійшов в гру і впевнено діяв у рамці, а його партнери планомірно шукали можливості для атак і зрештою довели справу для розгрому. Спочатку після подачі Каверіна Пріхна вислизнув з-за спин гравців «Рубікона» і на дальній стійці проштовхнув м’яч у ворота, а вже у компенсований час після подачі кутового у виконанні Костенка Анніч дезорієнтував голкіпера і мяч опинився за лінією воріт.

«Поділля» поповнило свій очковий доробок на три очки, зберігши за собою другу позицію групи А Другої ліги, і свій наступний матч чемпіонату зіграє вже навесні, коли прийматиме вдома дунаєвецький «Епцентр».

«Рубікон» – «Поділля» 1:4

Голи: Шутенко, 15 – Швець, 20 (у свої ворота), Шпікула, 42, Пріхна, 87, Костенко, 90+4

«Рубікон»:  Мусієнко, Марченко (Дерев’яго, 79), Швець, Нестеренко, Цурупін, Глущук, Коверник (Нянках, 63), Куноун (Анніч, 62), Шишкін (Драм, 90+4), Шутенко (Могіль, 88), Тищенко

«Поділля»:  Чуваєв (Шухман, 64), Морговський, Жданов, Шпікула, Корохов, Пріхна, Нгамба, Задерецький (Сич, 90+3), Каверін (Костенко, 90+2), Прильопа (Ліповуз, 84), Салбак (Панасенков, 61)

Попередження: Цурупін, 41, Швець, 87, Глущук, 90+3

Фото rubiconfc.com

You May Also Like