«Епіцентр» здолав вінницьку «Ниву»

Дунаєвецька команда йде на зимову перерву з переможним настроєм.

Свій останній домашній і загалом календарний матч у цьому році «Епіцентр» змушений був проводити у Волочиську, але навіть фактор нейтрального поля не впливав на передматчеві розклади, адже один із лідерів групи зустрічався з одним із аутсайдерів.

Щоправда, у першому таймі номінальним господарям було дуже непросто підбирати ключі до оборони гостей. Можливо, на це вплинула вимушена заміна Івашка, який на старті зустрічі отримав пошкодження, але по факту до перерви можна згадати лише один серйозний гольовий епізод біля воріт Карабіна, який не реалізував Барбоса.

Після перерви гра пожвавилась, «Епіцентр» більш активно йшов вперед, і одна з таких стрімких атак завершилась фолом у карному майданчику, коли Борячук не по правилам зупинив Віталія Кузіва. Вирок арбітра чітко реалізував Барбоса, пробивши точно в кут.

Після забитого м’яча дунаївчани намагалися розвинути успіх, хоча здебільшого вичікували помилки суперника і можливості для контратак. В одній з таких контратак гравці «Ниви» лише на лінії воріт винесли м’яч після пострілу Романа Кузіва. Варто віддати належне і Чернобаю, який врятував свою команду після удару Брижчука.

Останні хвилині матчу пройшли достатньо спокійно. Як не намагалася «Нива», але створити щось подібне фінальному штурму вінничанам не вдалося, а натомість номінальні господарі провели ще одну гольову атаку – Червонецький прострілив, а Кривобедрий зіграв на випередження і проштовхнув в м’яч у ворота.

«Епіцентр» завершує осінню частину сезону на третьому місці, відстаючи від «Діназа» та «Поділля» на одне очко та маючи гру у запасі. Свій наступний матч підопічні Ігоря Бадла зіграють вже навесні у гостях проти «Поділля».

«Епіцентр» – «Нива» 2:0

Голи: Барбоса, 57, Кривобедрий, 90+3

«Епіцентр»:  Чернобай, Бадло,Синиця, Ничипоренко, В. Кузів, Раца (Пліс, 46), Р. Кузів (Червонецький, 90), Беженар (Буй, 46), Кривобедрий, Івашко (Процик, 9, Апанчук, 68), Барбоса

«Нива»:  Карабін, Борячук, Попов, Федорук, Сербул, Брижчук, Калітов (Зугравий, 86), Костюк (Осмоловський, 69), Громок (Івішків, 77), Підопригора, Браславський (Гемега, 86)

Попередження: Буй, 60 – Борячук, 56, Брижчук, 77, Підопригора, 79

You May Also Like