Каверін та Чернобай потрапили до збірної туру Другої ліги

Сайт Sport Arena визначив символічну збірну чергового туру Другої ліги сезону 2020/21.

Цього разу до збірної потрапили два представника клубів Хмельниччини.

Воротар – Сергій Чернобай (Епіцентр)

«Це була не найпростіша перемога дунаєвецького клубу, але дуже потрібна – завдяки ній Епіцентр не просто залишався третім у Групі «А», а ще й із мінімальним відставанням. Тим не менш, вінницька Нива не лише довго тримала оборону й не пропускала майже годину ігрового часу, а ще й вистрелила кількома моментами. Зокрема, Чернобай парирував дуже підступні удари Сербула та Брижчука, а також вдало грав після флангових подач і прострілів. Це четвертий «сухий» матч Сергія – більше половини з проведених він завершив без пропущених м’ячів».

Лівий півзахисник – Віталій Каверін (Поділля) (на фото)

«Хмельничани, ведучи заочну боротьбу з Діназом за одноосібне лідерство, не мали права втрачати очки в матчі з Рубіконом, але пропустили від дебютанта ПФЛ першими. Напрочуд важливо, що Поділля змогло витримати цей удар. І ще до перерви не лише відігралося, а й вийшло вперед, коли Каверін заробив штрафний під гол Шпікули. Пізніше, вже в другому таймі, Віталій заробив і подав ще один стандарт – і після його навісу забив на дальній стійці Пріхна. Щонайменше, двічі міг забивати й сам Каверін, а також корисно подавав зі стандартів».

Вдостоївся номінації у молодий хавбек Поділля Кирило Костенко.

Найкращий молодий гравець туру – Кирило Костенко (Поділля)

«Третій матч поспіль 21-річний півзахисник забиває після виходів на заміну – цього разу курйозним чином м’яч залетів у ворота після його прямої подачі кутового. Атакувальний гравець із гарним баченням поля та вмінням добре пробити цього сезону довів свій рівень на дорослому професіональному рівні та заслужив повагу в колективі, де провідні ролі відіграють досить досвідчені, майстерні футболісти».

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like