Невідомі пошкодили тренувальне поле «Агробізнеса»

Футбольне покриття зазнало серйозних пошкоджень.

На тренувальному полі «Агробізнеса» та місцевої ДЮСШ ввечері 21 листопада невідомі влаштували «дрифт» на автомобілях, залишивши після себе глибокі темні колії від коліс. Правоохоронними органами вже ведеться розслідування цієї резонансної справи.

«Проблема, що постала в сучасному світі досить гостро – це проблема байдужості нашого суспільства та ненависті. Люди перестали звертати увагу на чужі проблеми, люди просто живуть своїм життям і не хочуть брати на себе ініціативи та відповідальність за когось чи за щось. І така поведінка сучасного суспільства, на жаль, стає нормою і породжує коріння зла.

Коріння зла розростається, на жаль, і у нашому маленькому місті. Прагнучи «доброго майбутнього» (але не для людей, а для себе!), – знищується все на шляху. Але хіба так будується майбутнє?! Знищити те, що не подобається або те, що зробили інші люди, бо зачепили чиїсь амбіції?! Мова йде про варварськи знищений майданчик для тренувань Волочиської ДЮСШ, який своїм власним коштом облаштовували небайдужі громадяни, які працюють на благо Волочиська та які хочуть розвивати здорове та спортивне покоління. Футбольний клуб «Агробізнес» за своє коротке існування, пройшовши від аматорів до професійної ліги, звеличив місто на всю Україну і всі знають, що це команда з Волочиська (раніше і назви ніхто не вимовляв, і як тільки не називали місто), то тепер волочисьці демонструють на полі футбольний характер. Наші футболісти тренуються на спеціально облаштованому майданчику та оновленому стадіоні, що роками не мав підтримки з місцевого бюджету і «воскрес» лише завдяки власним коштам прихильника футболу та директора ТОВ «Агробізнес» Олега Собуцького. Майданчик біля озера мав стати ще одним спортивним об’єктом для тренувань не тільки професіоналів футболу, а й дітей, які прагнуть оволодіти цією майстерністю і стати відомими футболістами.

Скільки сил, коштів та бажання вкладено, щоб довести до пуття те звалище і смітник, який був на цьому місці, а зараз розташоване та було облаштоване нижнє футбольне поле, і створювався там сучасний тренувальний об’єкт.

Люди добрі, це жах, що зробили з цим полем ввечері 21 листопада бандити та неадекватні особи. Крім рейдерства та обкрадання, які тривають роками, тепер вдаються до знищення. Хіба це по-людськи?! Хіба такого майбутнього хочуть люди, жителі нашого міста?!

Правоохоронними органами ведеться розслідування цієї справи, зловмисники обов’язково будуть покарані! Не можна бути такими безвідповідальними, безжальними та ненависними. Люди, схаменіться, це ж все робиться для вас і ваших дітей! То чому ж замість вдячності – бруд, ненависть та зло?!», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті «Агробізнеса».

You May Also Like