Новоушицький «Агробізнес» отримав золоті медалі чемпіонату

Нагороди Хмельницької обласної асоціації футболу знайшли своїх володарів.

Як повідомляє офіційний сайт ХОАФ, в зв’язку з пандемією короновірусу в Україні, нагородження відбулось в обмеженому колі. Нагороди для своїх команд отримали їх представники. Голова Хмельницької обласної асоціації футболу Ігор Хіблін вручав Кубки, медалі та окремі нагороди представникам команд «Агробізнес».

Кубки та медалі Чемпіонів України та Чемпіонів Хмельницької області серед ветеранів цьогоріч виборола команда «Агробізнес» Волочиськ. Окрім того Андрій Петричук визнаний кращим воротарем, а Ігор Бадло кращим гравцем Чемпіонату серед ветеранів.

Кубок та медалі Чемпіонів області цьогоріч здовув «Агробізнес» (Нова Ушиця). Кращим гравцем Чемпіонату Хмельницької області став представник новоушицької команди – Віктор Столярчук. Також окремими відзнаками за свій внесок в розвиток та популяризацію аматорського футболу були нагороджені Анатолій Чубатюк (Волочиськ), Володимир Кошовський (Нова Ушиця), Олександр Цимбалюк (Нова Ушиця). Кращим серед арбітрів у ветеранському чемпіонаті визнано Миколу Шершуна.

Офіційний сайт Хмельницької обласної асоціації футболу

You May Also Like