Шість гравців «Агробізнеса» – у збірній півріччя Першої ліги

Сайт Sport Arena назвав 33 найкращих гравців першого півріччя Першої ліги сезону 2020/2021.

Одразу шість гравців із цього списку представляють лідера поточного лідера сезону – волочиський «Агробізнес».

Воротарі

Олег Мозіль («Агробізнес» Волочиськ)

24 роки – 13 матчів (1095 хвилин) – 8 пропущених м’ячів, 7 «сухих» матчів

«Ще один здібний карпатівський вихованець, гру якого визначають блискавична реакція та «не наша» гра ногами. Мозіль, перебравшись в «Агробізнес» із «Полісся», витримав серйозну конкуренцію та вийшов у провідні воротарі дивізіону. Мозіль на рівні з трійкою захисників бере участь у роботі з м’ячем, а його вміння як воротаря команда з користю використовувала в усіх найголовніших матчах 2020 року. Його надійна гра допомогла волочиській команді виграти з мінімальним рахунком два ключові матчі осені – в Одесі в «Чорноморця» (цей матч багато в чому визначив долю «зимового чемпіонства») та в Полтаві в «Ворскли», що дало «Агробізнесу» перший вихід у чвертьфінал Кубка України».

Праві захисники

Юрій Романюк («Агробізнес» Волочиськ)

23 роки – 6 матчів (540 хвилин) – 2 голи, 3 асисти

«Романюк подавав надії в «Волині» та СК «Дніпро-1», проте до цих пір не має права вважати себе реалізованим талантом. Перехід в «Агробізнес» дає сподівання, що тут він зможе, нарешті, провести цілісний і показовий відрізок своєї кар’єри. У шести матчах із Юрієм у складі волочиський клуб не втратив жодного очка, а новачок встиг відзначитися двома голами та трьома гольовими передачами. За тактичної схеми з трьома центрбеками Романюк має свободу дій на правій лінії, охоче користається можливістю підключатися до атак і здійснює чимало спрямованих передач на загострення».

Центральні захисники

Ігор Курило («Агробізнес» Волочиськ)

27 років – 15 матчів (1230 хвилин) – 1 гол

«Та роль, яку Курило взяв на себе в «Агробізнесі», яку виконував і в попередніх своїх командах, передбачає великий обсяг робіт і виняткову відповідальність. Це Ігор – провідний у трійці захисників, відповідальний як за силовий компонент роботи, так і за перші фази атаки. Його спрямовані передачі задають вектор усій грі волочисців. Сильний удар дозволяє акцентовано виконувати стандарти навіть із великої віддалі. Антропометрія – кремезна статура та велика сила – роблять Ігоря одним із найскладніших суперників у грі один на один. Як стрижневий гравець команди – «зимового чемпіона», заслуговує на високу оцінку своєї ролі в оновленому волочиському колективі».

Ліві захисники

Іван Когут («Агробізнес» Волочиськ)

22 роки – 15 матчів (1348 хвилин) – 1 гол, 3 асисти

«Блискуча знахідка тренерського штабу під керівництвом Чижевського – недавній вінгер І.Когут добре знайшов себе в ролі латераля. Раптово виявилося, що він здатен не лише виконувати багато атакувальної роботи, а ще й спроможний відпрацьовувати позаду, в гармонійній взаємодії як із центрбеками, так і з гравцями вище за флангом (найперспективнішу зв’язку він склав, здається, із Грушею). Іван закрив проблемну позицію після відходу на підвищення Бойчука та розкрив нові грані свого таланту, проявившись у якості вправного універсала».

Праві півзахисники

Микола Когут («Агробізнес» Волочиськ)

22 роки – 15 матчів (1281 хвилина) – 5 асистів

«Брати Когути в «Агробізнесі» починали із ролі молодих змінників значно досвідченіших і авторитетніших конкурентів. Але поступово і самі гравці виходили на новий рівень майстерності, і ті, з ким їм випадало боротися за місце в основі, розходилися в інші команди, відходили з арени. Тож саме зараз співпали всі фактори, і Когути розкрилися в «Агробізнесі». Якщо Івану для цього довелося дещо змінити кваліфікацію, то Микола дочекався свого шансу на місці флангового півзахисника. Раптово виявилося, що його стрімкість має адресну націленість, а сам М.Когут здорово взаємодіє з Гагуном чи Романюком, який його успішно замінив. Микола і сам багато та небезпечно бив по воротах, але краще розкрився в якості асистента. Гострі простріли, подачі та розіграші стандартів, сольні рейди та вбігання постійно допомагали волочиській команді в загостренні».

Атакувальні півзахисники

Руслан Черненко («Агробізнес» Волочиськ)

28 років – 15 матчів (926 хвилин) – 8 голів, 2 асисти

«Відхід кількох лідерів у Favbet Лігу, а з ними – й стилеутворюючого гравця Кухарука, створили «Агробізнесу» чимало проблем і поставили перед тренерським штабом необхідність терміново закривати важливу позицію центрального півзахисника з широким діапазоном дій. І, як не парадоксально, цю проблему (як і вакансію на лівому фланзі захисту) вдалося вирішити за рахунок внутрішніх резервів. Черненко, спроможний зіграти і вінгера, і центрхава, взяв на себе роль плеймейкера й провідного виконавця стандартів. Шість пенальті з шести спроб реалізував Руслан – нерви не підвели його навіть у кінцівці гри в Одесі, яка в підсумку дала «Агробізнесу» перевагу на проміжному етапі. А ще Черненко вдало комбінував, виконав багато корисної роботи в середині поля та виступав зв’язковим при швидких атаках своєї команди. За тієї тактичної схеми, яку системно використовує «Агробізнес» у 2020 році, роль центрального півзахисника надзвичайно відповідальна – і Руслан з нею справився».

Sportarena.com

You May Also Like