«Агробізнес» вийде з відпустки 20 січня

Поки в клубі лише визначаються з планами на зимове міжсезоння.

«Після останнього матчу в нас було підведення підсумків осінньої частини чемпіонату і футболісти пішли у відпустку. Планується, що команда збереться 20 січня. Підготовка до сезону розпочнеться у Волочиську», – розповів в інтерв’ю офіційному сайту «Агробізнеса» члена правління клубу Андрій Донець .

«Зараз ми не готові дати відповідь про навчально-тренувальний збір у Туреччині. Звичайно, нам би хотілося готуватися до сезону по звичному графіку, в нас цей збір є у планах. Але ситуація з поширенням коронавірусу у країні, світі, і в т.ч. в Туреччині непередбачувана, тож рішення прийматимемо трохи пізніше на основі інформації, яка поступатиме. Конкретики по закордонному збору на сьогодні немає. Але якщо буде позитивна тенденція в пандемічній ситуації, то обов’язково поїдемо на збір».

«Поки футболісти відпочивають та набираються сил, менеджмент та тренерський штаб залишається працювати, адже є багато справ у клубі, які не лише пов’язані з проведенням матчів, але і підготовкою тренувального процесу, майбутніх змагань, організаційними питаннями і т.д».

You May Also Like