Донець: «Плануємо добрати декілька футболістів»

Члена правління «Агробізнеса» Андрій Донець  – про трансферні плани на міжсезоння.

«По закінченні осінньої частини сезону нашу команду покинули п’ять футболістів. Ми їм дуже дякуємо за роботу. Вони були невід’ємною частиною колективу. Хочу відмітити, що вони залишили команду не тому, що були футболістами недостатнього рівня, а тому, що десь отримували менше ігрової практики порівняно з іншими гравцями. Ми розуміємо, що молодим футболістам для свого розвитку потрібно грати, рухатись вперед, а не сидіти на лаві для запасних. Тому ми пішли їм назустріч і сподіваємось, що вони потраплять у хороші команди і більше часу проводитимуть на футбольному полі», – розповів Андрій Донець  в інтерв’ю офіційному сайту «Агробізнеса».

«Кадрова ситуація в команді – “кістяк” залишився. Ми плануємо добрати декілька футболістів. Ці футболісти повинні бути молоді перспективні гравці, з великим бажанням та “голодними” до футболу. Які хочуть прогресувати та рости разом з нашим клубом. Селекцію в це міжсезоння проводитимемо точково. У це зимове міжсезоння не плануємо проводити перегляд великої кількості футболістів. В основному це будуть точкові перегляди футболістів, які відповідають критеріям нашої команди, перед якою стоять серйозні завдання на поточний сезон.  Звісно, приходить багато листів, в яких футболісти, в основному молоді, шукають можливості проявити себе. Але окрім вищесказаного ще однією з причин обжежень є карантинні норми, в яких зараз перебуває країна і футбол зокрема. Тож намагатимемося обмежити контакти, адже приїзд футболіста на перегляд передбачає проживання в нашому колективі, побутові відносини і інше, що несе ризики, зв’язані з пандемією».

«Чи є інтерес до наших гравців з інших клубів? Вважаю, що багато хто з наших гравців є потребуваний для хороших футбольних клубів. Але на сьогодні цікавих пропозицій від якогось футбольного клубу нашому клубу не надходило. Футболістам, звісно, дзвонять агенти, якісь навколофутбольні ділки, пропонують варіанти. Але, як правило, такі розмови йдуть тільки на шкоду як футболістам, так і загалом українському футболу, бо відволікають гравців від основної роботи.  Якщо конкретні пропозиції від хороших футбольних клубів поступлять, ми звісно розглянемо. Але на всіх футболістів, які залишилися в нас, ми розраховуємо і маємо бажання, щоб вони продовжили виступи за нашу команду. Звичайно, якщо подзвонить Барселона чи Реал, Динамо чи Шахтар, то очевидно не заперечуватимемо, щоб наш футболіст отримав шанс піднятися на високий футбольний рівень».

фото fcab.com.ua

You May Also Like