Віцепрезидент УАФ відвідав Хмельниччину

17 грудня на Хмельниччину з робочим візитом завітав перший віцепрезидент УАФ.

В Хмельницькому перший віцепрезидент УАФ зустрівся в обмеженому колі з футбольним керівництвом області та представниками районів. Спершу коротко підсумував пройдений сезон  голова Хмельницької обласної асоціації Ігор Хіблін, окремо висловивши подяку керівникам та гравцям всіх команд за участь в сьогоднішніх нелегких реаліях.

Далі слово взяв Вадим Костюченко, який коротко підсумував футбольний рік, що завершується, відзначивши що за складної епідеміологічної ситуації в країні загалом і в області зокрема, на Хмельниччині вдалось успішно провести й вчасно завершити сезон 2020. Окремо Вадим Костянтинович розповів про ситуацію, яка склалась із гостьовим матчем національної збірної України проти Швейцарії. Як підсумок, стало відомо, що УАФ разом з юристами працює над цим питанням й сподівається на чергових судових засіданнях добитись позитивного результату, щоб переможець цього протистояння визначився, як і належить – на футбольному полі.

А завершився цей короткотривалий візит на приємній ноті. Вадим Костюченко від імені УАФ нагородив відзнаками відданих футболу людей, відомих на теренах футбольної Хмельниччини й поза нею.

Почесною відзнакою – медаллю “За заслуги” нагородженні:

Михайло Михайлович Дунець (відомий, як в Україні, так і за її межами, тренер з багаторічним стажем);

Тадеуш Броніславович Криштофор (голова комітету ветеранського футболу Хмельниччини);

Олександр Миколайович Пузирук (начальник відділу освіти, молоді й спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради).

Нагрудним знаком “Відзнака” нагороджені:

Володимир Тимофійович Романець (тренер “Цукровик” Старокостянтинів);

Віктор Степанович Рижук (меценат, президент та гравець ФК “Антоніни”).

Офіційний сайт ХОАФ

You May Also Like