Черненко: «Зараз «Агробізнес» – одна велика сім’я»

Один із лідерів «Агробізнеса» Руслан Черненко – про збори та очікування від другої частини сезону.

– Руслане, перед стартом чемпіонату очікували, що на зимову паузу підете лідером? Для команди це було важливо?

– У нас було велике бажання заявити про себе. Робили все можливе і неможливе, щоби досягти своїх цілей. Перед нами поставлене завдання підвищитися у класі і ми поступово рухаємося до своєї мети. Але ще рано про щолсь говорити, вся боротьба ще попереду.

– За рахунок чого, на вашу, думку команда досягла результату восени? У якому компоненті гри “Агробізнес” найбільше додав у цьому сезоні?

– За рахунок єдності, віри в себе та в партнерів по команді. У нас хороша атмосфера всередині колективу. Зараз “Агробізнес” – одна велика сім’я. Щодо гри, то вважаю, ми додали у всіх компонентах і у цьому заслуга тренерського штабу.

– Ви особисто забили вісім м’ячів і стали найкращим бомбардиром команди. Задоволені такою результативністю чи розраховували на краще?

– Така результативність не може не радувати. Проте, завжди хочеться більшого. Працюватиму на зборах ще більше, аби у весняній частині сезону забити ще більше м’ячів, які принесуть користь команді.

– Шість м’ячів ви забили з пенальті. Така довіра тренера та партнерів вселяє у вас додаткову впевненість у власних силах?

– Завжди приємно, коли вірять в твої сили. Коли виконую 11-метровий, то намагаюся відкинути всі зайві думки і зосередитися на ударі. Відчуваю відповідальність, але це мене ще більше мотивує. Щасливий, що поки не підводив тренера та партнерів.

– А учора в товариському матчі з “Прикарпаттям” пенальті реалізував Семенюк. Чому не ви пробивали?

– Наша команда у цьому матчі грала двома різними складами. Пенальті призначили у другому таймі, а я грав у першому.

– До вас приєдналися два волочиських вихованці Ємаєв та Буряк. Як вони влилися в команду? Є шанси, що вони  вийдуть на поле навесні?

– Це молоді хлопці, яким ще багато над чим потрібно працювати. Все залежить лише від них самих. Якщо працюватимуть на максимум можливостей, прогресуватимуть, то тренерський штаб надасть їм шанс проявити себе. Але вже помітно, що в них гоярть очі на тренуваннях і вони працюють на повну.

– Чи є зараз на зборах досвідчені гравці на перегляді?

– На даний момент на перегляді лише молодь.

–  Кого вважаєте головним конкурентом «Агробізнеса» серед інших команд напередодні весняної частини сезону?

– Багато клубів претендують на підвищення у класі. Не хотів би когось виділяти, адже колективи нагорі таблиці з амбіціями. Буде дуже складно, але якщо гратимемо в свій футбол, то зможемо досягти своєї мети.

Пресслужба ПФЛ

фото fcab.com.ua

You May Also Like