Хмельницьке «Поділля» переглядає ще одного гравця з Канади

В команді Віталія Костишина може з’явитися ще один легіонер.

Як стало відомо Football.km.ua, намагається справити враження на тренерський штаб «Поділля» 23-річний канадський захисник ямайського походження  Джон-Майкл Перкінс, який наразі перебуває в розташуванні команди на перегляді. Його основна позиція правий захисник, хоча може зіграти і на флангах півзахисту.

Перкінс є уродженцем Ямайки, але ще у юному віці переїхав до Канади, де і почав займатися футболом. Останні чотири роки відіграв за студентську команду університету Святого Бонавентура у США і був у розширеному списку кандидатів до молодіжної збірної Ямайки, а після повернення до Канади підтримував форму з ФК «Воркута».

Нагадаємо, за «Поділля» вже грає канадський легіонер Фаді Салбак, який став кращим бомбардиром команди у першій половині сезону.

Раніше стало відомо, що «Поділля» переглядає колишнього захисника «Буковини» Едуарда Матвєєнко, ексголкіпера «Епіцентра» Володимира Броварського та свого колишнього капітана – нападника Алішера Якубова. Всі вони взяли участь у  контрольному матчі з «Поліссям» (1:1).

фото midwestprocombine.com

You May Also Like