«Поділля»: плюс три повноправних новачка

Хмельницький клуб продовжує активну роботу на трансферному ринку.

Як повідомляє офіційний сайт «Поділля», повноправними гравцями хмельницької команди стали 23-річний нападник Ігор Карпенко, 25-річний захисник/півзахисник Микола Павлюк та 20-річний півзахисник Владислав Бондар. Їх контракти розраховані на півтора роки.

Найвідоміший із цієї трійці Ігор Карпенко, який пройшов школу львівських «Карпат», захищав кольори юнацької та молодіжних команд клубу, а також зіграв 10 матчів за першу команду, а останнім часом грав за луцьку «Волинь». В «Поділлі» отримав футболку із номером 18.

Павлюк є вихованцем чернівецького футболу, захищав кольори молодіжної та юнацької команд донецького «Металурга», молодіжки «Сталі» з Кам’янського і зіграв один матч за першу команду, а після грав за харківський «Геліос», «Буковину» та словацький клуб «Імел». В «Поділлі» отримав футболку із номером 95.

Бондар займався футболом на рідній Одещині і згодом потрапив до системи «Маріуполя», пройшовши всі сходинки до першої команди, за яку, щоправда, відіграв лише один матч. Минулого літа перейшов до краматорського «Авангарду», за який у цьому сезоні відіграв 5 матчів. В «Поділлі» отримав футболку із номером 77.

Нагадаємо, раніше гравцями «Поділля» стали Едуард Матвєєнко, Олександр Цибульник, Володимир Савошко та Станіслав Мораренко.

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like