Чижевський: «Гратимемо з однією з найкращих команд Європи»

Головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський – про підготовку та матч з «Шахтарем».

– Пане Олександре, вас визнали найкращим тренером 2020 року. Як оціните визнання?

– Було приємно, коли зателефонував такий відомий фахівець, як президент Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу Микола Петрович Павлов. Щодо титулу… Я не можу коментувати справедливість свого визнання, адже для цього є експерти. Моє завдання — якісно працювати, щоб Агробізнес виходив на новий рівень у своєму розвитку. Головне, щоб команда стабільно грала протягом всього сезону. Якщо в колективі хороша атмосфера, то тоді результат буде. Важливо, щоб в команді гравці і тренери були однодумцями.

– У неділю підійшов до завершення турецький збір Агробізнеса. Наскільки команда підготовлена до матчу 1/4 фіналу Кубка України проти Шахтаря?

– Ступінь готовності команди покаже гра. Розуміємо, що гратимемо з однією з найкращих команд Європи. У Шахтаря всі футболісти швидкісні, вони грають в атакувальний, агресивний футбол. Для Агробізнеса це історична подія. Цікаво буде перевірити власні сили на фоні такого суперника. Кожен футболіст нашої команди захоче проявити себе, щоб у майбутньому отримати запрошення від клубів Прем’єр-Ліги.

– Шахтар зараз фізично виснажений після низки складних матчів. Це козир для Агробізнеса?

– У донецької команди два повноцінних склади. Для них ротація не є проблемою. Для нас головне грати у свій футбол. Хочеться досягти позитивного результату. Зробимо все, щоб гідно виглядати на фоні Шахтаря.

– Ви два контрольних матчів виграли, а три останніх – програли. Про що свідчать ці результати?

– Задоволений тренувальними зборами, адже зіграли хороші спаринги. Погодні умови нам посприяли. Все, що планували –  виконали. На перший тайм з Десною нас вистачило, а потім було складно у функціональному плані. До цього матчу лише один день тренувалися на газоні з натуральним покриттям. У інших матчах залишився задоволений якістю гри. Завжди хочеться більше забивати, але ми над цим працюємо. По матчу з Кривбасом (0:2) були великі претензії до футболістів. Сподіваюся, що гравці зрозуміють, що прохідних матчів немає.

– Як проходить адаптація новачків? Кого збираєтеся презентувати як посилення Агробізнесу?

– Нашу команду підсилив захисник Шаповал, який пройшов школу Дніпра, Волині. Півзахисник Ємаєв — місцевий футболіст. Надали шанс хлопцю, адже до цього часу в Агробізнесі не було місцевих гравців. Молодому хлопцю треба час на адаптацію, адже раніше грав лише на область. Нападник Гливий — розумний футболіст, який чудово працює з м’ячем. Йому потрібен час, щоб влитися у колектив. Розраховуємо на всіх гравців.

Повернувся до розташування команди Ігор Бойчук. Добре знаємо якості цього футболіста і думаю, що він нам допоможе навесні.

– Як оціните підсилення конкурентів? Можливо, були такі футболісти, яких у вас вони перехопили?

– Я не слідкував за селекцією конкурентів. Був сконцентрований над підсиленням своєї команди. Важливо, що нам вдалося запросити гравців на проблемні позиції. Відтепер у нас є практично по два гравці на кожну позицію.

Sportarena.com

фото fcab.com.ua

You May Also Like