На стадіоні «Поділля» може з’явитися нове освітлення

Щоправда, поки це перспектива не найближчого часу.

У Хмельницькому реконструкція стадіону «Поділля» цього року проводити не планують. Як зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин під час онлайн-прийому громадян, газон і система поливу стадіону у хорошому стані й заміни не потребує. Однак наразі працюють над тим, аби зробити освітлення.

«Минулого року встановили електронне табло, а у цьому році замовимо проєктно-кошторисну документацію на освітлення. Відсутність освітлення не сприяє проведенню матчів у вечірній час, чого нас завжди просили вболівальники. Тому цього року починаємо працювати над цим», – каже Олександр Сергійович.

За його словами, залежно від того, скільки вартуватимуть і триватимуть роботи, визначатимуть їх початок. Ймовірно, дещо розпочнуть монтувати уже у 2021 році.

«Цілком можливо, що цього року і роботи почнемо, бо мачти там є. Треба поміняти ліхтарі, кабелі і зробити нормальне освітлення, яке відповідає вимогам для стадіону Першої ліги», – додав очільник Хмельницького.

Олександр Симчишин каже, на території стадіону обладнали частину приміщень, які вимагала Асоціація футболу в Україні. Завдяки цьому стадіон пройшов сертифікацію і піднявся на категорію вище.

Сайт «Є»

You May Also Like