Костишин: «Перестраховуємося, щоб була більша обойма гравців»

Головний тренер «Поділля» Віталій Костишин відповів на запитання пресслужби ПФЛ.

Про збори: «Дуже добре попрацювали на зборах і виконали те, що запланували. Якісні поля та гарна погода дозволили це зробити. Добре підготувалися. Два спаринги провели мішаними складами, потім ще зіграли спаринги с нашими командами Першої та Другої ліги, а також з турецькою командою. У матчах не все вдавалося, але перевірили хлопців».

Про турнірні перспективи: «Проміжне друге місце – нормальна позиція, яка дає змогу далі ставити завдання вийти в Першу лігу. Ми не програли жодної гри, і було б добре, якби ми так гарно виступили і навесні, діставшись тієї цілі, яку ми собі запланували».  

Про конкурентів: «Багато хороших команд, у яких завдання, і це добре для українського футболу. Добре, що команди хочуть виходити в Першу лігу та прогресувати. Буде важко.  В Другій лізі гарні і достойні команди. Можливо, потрібно більше команд запускати в Першу лігу з Другої».

Про активну роботу на трансферному ринку: «Зараз така ситуація у світі, коронавірус, і може захворіти декілька футболістів, а ми перестраховуємося, щоб була більша обойма гравців, які достойні вийти на поле і не зіпсувати гру. Тому ми трішки збільшили склад.  У матчах з «Альянсом» та турецькою командою більше вималювався основний склад, але ще будуть зміни, адже дивились взаємодії гравців в парах».

Про втрату Нгамби: «Для кожного футболіста важливо потрапити в Прем’єр-лігу, і йому це вдалося. Звісно, він нам допоміг і для нас це був якісний футболіст, за що йому вдячні. Нехай і надалі прогресує. Це і для клубу важливо, що футболіст прогресує і переходить на вищий рівень».

Про атмосферу в колективі: «У нас дуже дружній колектив, який зорганізувався влітку. Особливих конфліктних ситуацій у нас не було, і навіть коли прийшли нові футболісти, які вливаються, їм важко зруйнувати цей колектив. Цим ми можемо пишатися».  

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like