«Агробізнес» впевнено здолав на виїзді «Кристал»

Команда Олександра Чижевського зіграла перший матч Першої ліги у 2021 році.

У рамках 17 туру Першої ліги волочиські футболісти навідалися до одного із аутсайдерів сезону херсонського «Кристалу», який взимку кардинально змінив склад і запросив досвідченого тренера – Вадима Євтушенка.

Саме херсонцям і вдалося першими відкрити рахунок, та гості швидко прийшли до тями і зусиллями Шаповала та Слотюка ще до перерви вийшли вперед, а обидва рази у ролі асистента виступив Микола Когут. А фактично всі питання про переможця у середині другої половини зустрічі зняв Іван Когут, який головою розстріляв ворота суперника. До розгрому на останніх хвилинах матчу справу довів свіжий Немтінов.

«Кристал» (Херсон) – «Агробізнес» (Волочиськ) 1:4

Голи: Тарасенко, 10 – Шаповал, 16, Слотюк, 34, І. Когут, 66, Немтінов, 90

«Кристал» (стартовий склад): Кліщук, Максименко, Кіричук, Логінов, Лаптєв, Сорокін, Дмитренко, Ходаковський, Тарасенко, Головкін, Кателін. Запасні: Солдатенко, Смірнов, Сениця, Плечій, Цибульський, Біденко, Гогітідзе, Клюєв, Вакуленко, Титаєвський.

«Агробізнес» (стартовий склад): Мозіль, Романюк, Слотюк, Дідик, Курило, Шаповал, Юхимович, Думанюк, М.Когут, Черненко, Семенюк. Запасні: Артим, Бойчук, Гливий, Косовський, І.Когут, Немтінов, Семенець.

Свій наступний матч чемпіонату «Агробізнес» зіграє 25 березня у Львове, де прийматиме харківський «Металіст 1925».

Фото mfckrystal.com

You May Also Like