Івашко: «Цього року «заруба» за підвищення в класі»

Капітан «Епіцентра» Руслан Івашко – про очікування від другої половини сезону.

«З того, що ми планували, не все вдалося виконати. Ми планували зробити три збори, але у зв’язку з пандемією перший збір працювали дистанційно, другий збір в Києві теж пішов трошки не по плану через погодні умови, третій збір дякуючи нашому керівництву ми провели в комфортних для команди умовах і все заплановано тренерами було виконано», – приводить слова футболіста офіційна сторінка «Епіцентра» у Facebook.

«Яке налаштування на перший матч? Для нас зараз чи перша, чи остання гра немає різниці, адже налаштовуємося в кожній грі брати максимум очок. На перший план вийдуть функціональна готовність і тактичні заготовки, не думаю що на таких полях можна буде показати змістовну і комбінаційну гру, але ми будемо намагатись перенести всі напрацювання , які ми відпрацьовували в міжсезонні, на офіційні ігри чемпіонату».

«Цього року «заруба» за підвищення в класі і я гадаю, що друга частина чемпіонату буде дуже цікавою, будемо робити все, щоб «Епіцентр» достойно провів друге коло і завоював путівку в першу лігу з першого місця».

You May Also Like