Формат чемпіонату Хмельницької області залишився без змін

25-го березня відбулась нарада за участі представників аматорських команд області.

Як повідомляє офіційний сайт Хмельницької обласної асоціації футболу, на зустрічі обговорювали формат Чемпіонату області з футболу сезону 2021, дату старту в області футбольного сезону-2021, стартові внески учасників, оплату суддівства, відеознімання поєдинків, зміни в системі заявок гравців, період заявок гравців.

В підсумку дискусії та обговорень були прийняті такі рішення:

– формат Чемпіонату залишається торішній (всі команди діляться на три групи за регіональним принципом та проводять двоколовий турнір. Кращі дві команди з кожної групи в одноколовому турнірі розігрують чемпіонство, інші учасники змагаються за Кубок розвитку). Попередньо підтвердила свою участь 21 команда.

– чемпіонат стартує 8-9 травня. Розіграш Кубка за планом розпочнеться у липні;

– обов’язковий стартовий внесок команди перераховують на рахунок ХОАФ до початку змагань (можна двома сумами – половина перед стартом, друга – перед початком другого кола);

– оплата роботи суддівської бригади (арбітр, два помічники та спостерігач арбітражу) залишається на тогорічному рівні;

– обов’язково команди – господарі ведуть відеознімання матчів. Відео завантажується в ютуб і надається на нього посилання в ХОАФ;

– всі команди мають свого відповідального за ведення бази даних (внесення в базу своїх гравців). Для цього необхідно спершу отримати доступ до бази даних. Період заявки гравців в базі даних розпочато. До 25 квітня всі команди мають подати заявкові списки команд з дозволами лікарів.

You May Also Like