«Поділля» впевнено здолало на виїзді «Волинь-2»

Команда Віталія Костишина здобула другу офіційну перемогу у 2021 році.

Після паузи у чемпіонаті, яка виникла через перенос гри із «Епіцентром», «Поділля» вирушило до Луцьку на матч проти одного із аутсайдерів сезону, хоча навряд чи розраховувало на легку перемогу, адже у першому колі для цього довелося докласти чимало зусиль.

Початок звітного матчу виявився дуже активним, особливо у виконанні гостей,котрі вже на стартових хвилинах створили декілька хороших моментів для взяття воріт, але Каверін, Карпенко та Пернацький у рамку не влучили, а постріл Савошка парирував Коркодим. Господарі відповіли потужним ударом Чернова, з яким не без проблем впорався Чуваєв, а згодом хмельничанам вдалася швидка контратака, яку зльоту завершував Савошко і прошив голкіпера «Волині-2».

Ще до перерви Пернацький мав подвоювати перевагу своєї команди, та після пострілу захисника «Поділля» свою команду на лінії воріт підстрахував Максимчук. Заради справедливості, ще один момент мали і господарі, коли не кращим чином зіграв на виході Чуваєв, а Кобзар головою не влучив у ворота.

Після перерви положення лучан ще більше погіршилося, адже нападник «Волині-2» Хамза Гарсієв в необов’язковій ситуації отримав  другий гірчичник і залишив свою команду у меншості, але гості довго не могли втілити чисельну більшість у гол.  Навпаки Сасовський після розіграшу стандарту міг відновити паритет, але з вигідної позиції пробив неточно. Поступово «Поділля» все ж таки затисло суперника на його половині поля і почало створювати моменти, і якщо Мораренко і Ліповуз своїми епізодами не скористалися, то швидкій прохід Костенка господарі завершили із порушенням правил у власному майданчику. Вирок арбітрині чітко виконав капітан подолян Олександр Воловик.

В останні двадцять хвилин зустрічі «Поділля» холоднокровно довело справу до перемоги і зберегло за собою третє місце, відстаючи від лідерів на одне очко і маючи при цьому одну гру у запасі. В наступному турі, 9 квітня, хмельничани прийматимуть вдома «Оболонь-2».

«Волинь-2» – «Поділля» 0:2

Голи: Савошко, 29, Воловик, 69 (з пенальті)

«Волинь-2»: Коркодим, Сасовський, Кузнєчіков, Климець (Теслюк, 60), Максимчук, Кристін, Миронюк (Полюга, 70), Кобзар (Шевчук, 46), Янчук, Чернов (Ольхович, 60), Гарсієв.

«Поділля»: Чуваєв, Морговський, Воловик, Пернацький, Корохов, Ліповуз (Ліповуз, 81), Каверін (Малєй, 86), Савошко, Мораренко (Шпікула, 76), Костенко (Панасенков, 71), Карпенко (Салбак, 81).

Попередження: Кузнєчіков, 25, Гарсієв, 38, Сасовський, 45, Максимчук, 79 – Корохов, 54

Вилучення: Гарсієв, 54 (друге попередження)

Фото fcvolyn.net

You May Also Like