«Агробізнес» та «Волинь» не визначили переможця

Волочиський «Агробізнес» повернувся на рідний стадіон, але не переміг.

«Агробізнес» вперше за довгий час отримав можливість загріти на домашньому стадіоні і хотів відзначити це перемогою, яка була дуже потрібна підопічним Олександра Чижевського після двох осічок поспіль в контексті боротьби за вихід до УПЛ.

Щоправда, кадрові проблеми цьому не сприяли, адже через дискваліфікацію випали лідери команди Романюк та Черненко, а Петров продовжує лікуватися. Можливо, це і позначилося на грі, адже господарям не вдалося нав’язати свою гру, а гострішими на протязі матчу виглядали лучани, та пробити Мозіля їм не вдалося. Фінальний свисток арбітра зафіксував цілком закономірний по такій грі результат – 0:0.

«Агробізнес» залишився на четвертій сходинці турнірної таблиці Першої ліги і у наступному турі, 10 квітня, зіграє на виїзді проти краматорського «Авангарду».

«Агробізнес» – «Волинь» 0:0

«Агробізнес»: Мозіль, Курило, Семенюк (Бойчук, 67), М. Когут (Гливий, 87), Юхимович, І. Когут, Дідик, Думанюк, Шаповал, Груша (Слотюк, 54), Семенець (Немтінов, 46)

«Волинь»: Леванідов, Сімінін, Цюпа, Войтіховський, Приндета, Рябов, Приймак, Мартинюк, Протасов, Оринчак (Нкололо, 76), Коломоєць (Кобзар, 46)

Попередження: Груша, 10, Мозіль, 86 – Рябов, 17, Оринчак, 26, Кобазр, 60

Фото fcvolyn.net

You May Also Like