Клуби Хмельницької області проводять контрольні матчі

Команди готуються до старту нового сезону.

В суботу, 3 квітня команда красилівський «Случ» в рамках підготовки до чемпіонату області зіграв перший товариський матч, де переглядалися потенційні новачки. Суперником була команда «Іскра» з Теофіполя. Хоча матч і носив статус товариського, але видався доволі бойовим, та закінчився з рахунком 1:1.

Також 3 квітня контрольний поєдинок відбувся у Шепетівці. На стадіоні «Корчагінець» місцевий «Лісівник» приймав команду «Колос» з Полонного.  Загалом поєдинок пройшов по бойовому. Перший тайм виграли господарі 1:0. У другому гостям вдалось зрівняти рахунок з пенальті. Ближче до фінального свистка ,»Лісівник» на правах господаря вирвав перемогу – 2:1.

Ще один контрольний поєдинок відбувся у Хмельницькому. Команду «Перлина Поділля2 з Білогір’я приймала команда «Поділля» U-19.  Поєдинок пройшов за переваги команди гостей. Перший тайм виграли білогірці 1:0. Ближче до фінального свистка молодь хмельницького «Поділля» створила декілька небезпечних моментів. Але рахунок зустрічі так і залишився незмінним (0:1).