«Епіцентр» мінімально поступився «Карпатам Галич»

Після вимушеної перерви дунаївчани зіграли календарний матч чемпіонату.

В рамках 16 туру Другої ліги підопічні Ігоря Бадла навідалися до Львова, де на штучному полі місцевого стадіону «Сокіл» зіграли проти одного із своїх конкурентів у боротьбі за підвищення у класі – «Карпат Галич».

В першому таймі невеликою територіальною перевагою володіли франківці, але в плані гостроти «Епіцентр» ні в чому не поступався супернику. Хороші моменти відзначитися мали Івашко та Барбоса, а у номінальних господарів відзначимо два постріли Хомченка та удар Козака, з якими впорався Попович. Загалом до перерви на полі було набагато більше боротьби, ніж змістовного футболу, що вилилось у велику кількість порушень правил.

На старті другої половини зустрічі хорошу можливість відзначитися мав Пліс, та з вигідної позиції у рамку не влучив, а потужний удар Буя під поперечиною потягнув Вульчин. Номінальні господарі відповіли на цей забитим м’ячем, коли після подачі кутового Бей головою вразив ворота «Епіцентра». Майже одразу Пліс мав відновлювати паритет, але відверто забарився з ударом і дозволив Никитюку нейтралізувати загрозу.

На останніх хвилинах гості влаштували облогу воротам «Карпат», а найкращий момент врятуватися від поразки мав Захарченко, який вже у компенсований час головою поцілив у поперечину. Фінальний свисток арбітра зафіксував другу поспіль поразку «Епіцентра», який залишився на п’ятій сходинці турнірної таблиці Групи А Другої ліги.

«Карпати Галич» – «Епіцентр» 1:0

Гол: Бей, 63

«Карпати Галич»: Вульчин, Поручинський, Матушевський, Никитюк, Нагорний, Вербний, Лебедь (Страшкевич, 88), Козак, Бей (Танчин, 66, Вичіжанін, 90+2), Хомченко (Худобяк, 71), Семчук (Патанеллі, 58)

«Епіцентр»: Попович, Жмуйда (Ничипоренко, 46), Захарченко, Кривобедрий, В. Кузів, Р. Кузів (Процик, 90), Буй, Беженар Пліс, Івашко, Барбоса (Раца, 84)

Попередження: Хомченко, 3, Поручинський, 35, Бей, 64 – Барбоса, 20, Кривобедрий, 24

фото Євгена Кравса (facebook.com/evgeny.kraws.1)

You May Also Like