«Поділля» без проблем розгромило «Оболонь-2»

Хмельничани здобули третю перемогу у весняній частині сезону.

Господарі дуже впевнено розпочали поєдинок і вже з перших хвилин дали зрозуміти, хто сьогодні фаворит матчу. Гольових моментів довго чекати не довелося, і якщо після потужного пострілу Пріхни «пивоварів» врятувала поперечина, то на 8-й хвилині вони вже змушені були капітулювати, коли подолянам вдалась зразкова атака, яку філігранною перепасовкою завершили Савошко та Карпенко, а останній став автором забитого м’ячу.

Гравці «Поділля» продовжували атакувати і невдовзі подвоїли свою перевагу. Знову відзначився Карпенко, який отримав м’яч у карному майданчику гостей, розвернувся і з лівою точним ударом вразив нижній кут. Після цього господарі дещо заспокоїлися, але повністю контролювали хід подій на полі і фактично зняли всі питання про переможця ще до перерви, коли Пріхна скористався неузгодженістю в обороні супернику і пробив Тюріна.

Після перерви подоляни просто знущалися над обороною суперника, створивши безліч нагод для того, аби довести рахунок до непристойного, але відзначилися лише раз. Після подачі Каверіна оборона «Оболоні-2» просто забула у своєму карному майданчику про найкращого бомбардира «Поділля» Фаді Салбака, який холоднокровно вразив ворота суперника – 4:0.

Завдяки цій перемозі і втраті очок конкурентів «Поділля» вийшло на друге місце групи А Другої ліги, а в наступному турі, 15 квітня, зустрінеться на виїзді з «Діназом».

«Поділля» – «Оболонь-2» 4:0

Голи: Карпенко, 8, 18, Пріхна, 39, Салбак, 68

«Поділля»: Чуваєв, Корохов, Воловик, Пернацький, Морговський (Павлюк, 69), Ліповуз, Пріхна (Мораренко, 75), Каверін, Костенко (Романюк, 71) , Савошко (Салбак, 61), Карпенко (Прильопа, 61)

«Оболонь-2»: Тюрін, Бровченко, Руденко, Рафальський, Скидан (Аракелян, 62), Строчинський (Майданович, 84),Терлецький (Дишкант, 46), Коваленко, Потопальський, Сичевський, Василенко

Попередження: Дишкант, 86