Бойова нічия «Діназа» та «Поділля»

У центральному матчі туру Другої ліги подоляни навідалися на Київщину.

Матч проти «Діназа» мав стратегічне значення для обох команд, які борються за підвищення у класі, та і між цими суперниками є особливі рахунки, а в першому колі поєдинок завершився нічиєю 3:3. На цей раз такої результативності вже не було, але боротьби на полі вистачало.

У першому таймі хороші моменти для взяття воріт мали гравці «Поділля» Віталій Каверін та Ігор Карпенко, але найнебезпечніший епізод був біля воріт гостей, коли Старенький після прострілу з правому флангу з близької дистанції поцілив у поперечину.

На старті другої половині зустрічі подоляни вийшли вперед. Після швидкої атаки Каверін віддавав поперечну передачу, але Дмитренко у підкаті кардинально змінив хід атаки і фактично вивів Костенка на побачення з голкіпером «Діназа» – своїм шансом один з кращих бомбардирів «Поділля» скористався. Та у ролі лідера підопічні Віталія Костишина були недовго. Для початку Чуваєв потягнув пенальті від Бриженка, а за хвилину проникаюча атака господарів завершилася точнім пострілом Кірієнка із середньої дистанції.

На останніх хвилинах обидві команди діяли дуже обережно і намагалися на ризикувати, а ближчими до перемоги були кияни, які мали два хороших епізоди відзначитися, та фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок, який більше на руку конкурентам у боротьбі за Першу лігу.

Після цього матчу «Поділля» зрівнялося із «Карпатами Галич» на другій сходинці турнірної таблиці Групи А, а «Діназ» залишається четвертим.

«Діназ» – «Поділля» 1:1

Голи: Кірієнко, 60 – Костенко, 51

«Діназ»: Крупниченко, Банасевич, Дмитренко, Трубочкін, Помазан, Бриженко, Белич (Бафталовський, 67), Старенький (Ічанський, 46), Брижчук, Бовтрук (Апанчук, 60), Кірієнко.

«Поділля»: Чуваєв, Корохов, Воловик, Пернацький, Морговський, Пріхна, Ліповуз, Костенко (Панасенко, 84), Савошко (Шпікула, 72), Каверін (Прильопа, 90+3), Карпенко (Салбак, 77).

Попередження: Бриженко, 52 – Морговський, 57, Пріхна, 79