«Агробізнес» знову втратив очки

Серія волочиського «Агробізнеса» без перемог продовжується.

У матчі 22-го туру Першої ліги волочиська команда приймала вдома міцного середняка сезону – «Гірник-Спорт» з Горішних Плавнів. Авжеж, підопічні Олександра Чижевського налаштовувалися перервати суму невдач,  але зробити це не вдалося.

«Агробізнес» впевнено розпочав матч і в середині першого тайму відкрив рахунок,коли за фол на Семенеці у карному майданчику гостей арбітр призначив пенальті, а кращий бомбардир команді Руслан Черненко його реалізував. Та невдовзі «Гірник-Спорт» відігрався і також з одинадцятиметрової позначки.

Після перерви господарі володіли відчутною перевагою, та великої кількості гольових моментів не створили, тому фінальний свисток зафіксував у цілому закономірний результат – 1:1. Після цієї нічиєї «Агробізнес» залишився на четвертій сходинці турнірної таблиці Першої ліги.

Свій наступний матч «Агробізнес» зіграє 21-го квітня у Тернополі, де в рамках 1/2 фіналу Кубка України прийматиме київське «Динамо». Що стосується чемпіонату, вже 25-го квітня волочиська команду вдома поміряється силами зі столичною «Оболонню».

«Агробізнес – «Гірник-Спорт» 1:1

Голи: Черненко. 22 (з пенальті) – Романов, 32 (з пенальті)

«Агробізнес»: Мозіль , Бойчук, Черненко, М. Когут, Юхимович (Косовський, 80), І. Когут, Дідик, Думанюк, Шаповал (Слотюк, 46), Груша (Семенюк 46), Семенець (Немтінов, 60)

«Гірник-Спорт»: Жмурко, Велєв, Чуєв, Тимошенко, Кравчекно , Сьомка (Дмитрук, 73), Чепелюк, Краєв, Чередниченко, Романов (Дедух, 59), Лукас (Литовченко, 76)

Попередження: Велєв, 21, Чередниченко, 88