«Агробізнес»: на «Динамо» без п’яти гравців основи

До кубкового матчу хмельчини підходять із кадровими втратами.

«На жаль, крім Петрова, який уже давно перебуває в лазареті, «Агробізнесу» не зможуть допомогти дискваліфіковані Олег Мозіль, Артур Думанюк, Руслан Черненко та Роман Дідик. Це дуже серйозні втрати і, швидше за все, в заявці на матч ми змушені будемо обмежитися тільки 16 футболістами.

Оскільки Волочиськ знаходиться від Тернополя на відстані якихось 50 кілометрів, то немає необхідності для кращої підготовки приїжджати до місця поєдинку завчасно. Тому і не планували проведення в Тернополі передматчевого тренування.

Звичайно, всі вважають фаворитом «Динамо», але це нас не лякає. Адже і на попередніх етапах кубкового турніру шанси наших суперників – «Ворскли» і, особливо, «Шахтаря» також розцінювалися вище. Ми на це намагаємося не звертати уваги і просто пишемо історію. Раніше «Агробізнес» так близько до кубка не підбирався.

Через карантинні перестороги буде дозволено заповнити 25 відсотків місць на трибунах, які розраховані на 15 150 глядачів. Маю велику надію, що підтримкою уболівальників ми будемо забезпечені, і це стане вагомою підмогою, щоб дати бій гранду українського футболу», – цитує головного тренера «Агробізнеса» Олександра Чижевського сайт Meta-ratings.com.ua.

You May Also Like