«Епіцентр» втратив очки у матчі з «Чайкою»

Дунаєвецька команда втратила можливість підібратися до лідерів.

У звітному турі «Епіцентр» був налаштований на три очки, щоб ще ближче підібратися до першої четвірки, але матч на Київщині склався не зовсім по сценарію дунаєвецької команди, яка у середині першого тайму опинилась у ролі наздоганяючого.

Здавалося після перерви ситуація для гостей ще погіршилася, коли Барбоса залишив свою команду у меншості, але до честі «Епіцентру», підопічні Ігоря Бадла зібралися і зусиллями Захарченка, який вистрибнув на подачу Буя і головою переправив м’яч  у ворота, відігралися. Залишок матчу пройшов  у рівній боротьбі, суперники обмінювалися гострими випадами, але більше не забивали.

Після цієї нічиєї «Епіцентр» залишився на п’ятій сходинці турнірної таблиці Другої ліги (група А), а в наступному турі, 25 квітня, зіграє на виїзді проти львівських «Карпат».

«Чайка» – «Епіцентр» 1:1

Голи: Лига, 24 – Захарченко, 66

«Чайка» (стартовий склад): Шкарбан, Малишкін, Доу, Музиченко, Мосіюк, Медвідь, Бартошук, Погранічний, Сафіханов, Тименко, Лига.

«Епіцентр» (стартовий склад): Попович, В.Кузів, Бадло, Захарченко, Ничипоренко, Раца, Беженар, Буй, Р.Кузів, Пліс, Івашко.

Попередження: Бартощук, 65, Мосіюк, 67 – Буй, 42, Кривобедрий, 68

Вилучення: Барбоса, 60

Фото facebook.com/groups/sc.chayka/

You May Also Like