«Поділля» зазнало першої поразки в чемпіонаті

В центральному матчі туру Другої ліги хмельничани навідалися до Ужгорода.

Підопічні Віталія Костишина дуже серйозно налаштовувалися на цю гру, особливо після осічки «Карпат Галич», адже переможець матчу мав можливість одноосібно очолити турнірну таблицю. Цією можливістю скористалися господарі.

По грі важко сказати, що «Ужгород» у чомусь переважав суперника, а у першому таймі саме подоляни володіли перевагою, що і втілили у забитий м’яч незадовго до свистка на перерву, але піти на відпочинок у статусі лідера не вдалося. Це Каверін у необов’язковій ситуації зіграв рукою у власному карному майданчику, а пенальті чітко реалізував Ряшко.

Краще хмельничани виглядали і на старті другого тайму, але знову привезли собі пенальті.  На думку арбітра Морговський зачепив Пуканича, а до позначки знову підійшов Ряшко і без проблем переграв Чуваєва. «Поділля» намагалося швидко відповісти, пішли заміни, хороші моменти мали Каверін, Савошко та Пріхна. Ближче до фінального свистка гості стали помітно нервувати, що вилилось у дитячу помилку Корохова, який невдало скинув м’яч Чуваєву і дозволив Пуканичу поповнити свій бомбардирський рахунок.

Після третього пропущеного м’яча «Поділля» виглядало приречено, а ось «Ужгород» міг доводити справу і до розгрому, але задоволений  і таким рахунком, який дозволив очолити групу А Другої ліги.

«Поділля» зазнало першої поразки у чемпіонаті та залишилося на другій сходинці, маючи гру у запасі. У наступному турі, 1 травня, хмельничани прийматимуть вдома вінницьку «Ниву».

 «Ужгород» – «Поділля» 3:1

Голи: Ряшко, 45+2 (з пенальті), 67 (з пенальті), Пуканич, 87 – Пріхна, 45

«Ужгород»:  Готра, Федак, Минайленко (Лютнаняський, 45), Допілка (Цень, 87), Машталір, Шкіндер, Ряшко, Пуканич (Дуран, 90+3), Чонка (Майборода, 71), Ференцик (Тищук, 65), Вишневський

«Поділля»:  Чуваєв, Корохов, Пернацький, Воловик, Морговський, Ліповуз, Пріхна (Мораренко, 80), Савошко (Прильопа, 80), Каверін, Костенко (Панасенков, 68), Карпенко (Салбак, 74)

Попередження:  Допілка, 23 – Ліповуз, 48, Корохов, 68, Каверін, 76, Мораренко, 88, Костишин, 89

фото fcvolyn.net

You May Also Like