Костишин: «Хлопці розуміли, що це гра за шість очок»

Коментар головного тренера «Поділля» після матчі з «Ужгородом» (1:3).

«Налаштовувалися на «Ужгород», як і на всі команди. Зараз в лідерах всі достойні команди, які можуть відбирати очки один в одного. Хлопці розуміли, що це гра за шість очок, але особливого налаштування не було. Ми граємо у свою гру», – розповів Віталій Костишин після матчу.

«Постійні суперечки з арбітром? Хлопці бачили несправедливість, і це дуже дратує.  Ці питання недоречні.  Зараз потрібно передивитися гру. Напевно, ми апелювали до судді не просто так, і я апелював. Звісно, буває, що суддівство виходить на перший план.  І проти нас суперники бувають незадоволені суддівством, а ми сьогодні побачили іншу сторону медалі».

«Хлопцям перед грою трішки наговорили, що у головного арбітра у складі «Ужгорода» багато друзів. Можливо, через це вони і нервували. Нам говорять такі речі. І взагалі ви мене провокуєте на різні висловлювання, які потім можуть бути використані проти мене.  Чи звертатимемося у якісь відповідні органи щодо суддівства в Ужгороді? У цьому немає сенсу. Будемо займатися своєю командою і думати, як виграти всі матчі що залишилися».

фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like