ЗМІ: ПФЛ не мала підстав відмовити «Епіцентру» в переносі матчу

КДК УАФ пояснив аргументацію відмовити у задоволенні вимог «Поділля».

Як повідомили в ефірі програми ТаТоТаке, на засідання КДК УАФ, яке відбулося в минулий четвер і не побачило порушень з боку «Епіцентра» та ПФЛ, «Поділля» надало відповідь з Хмельницького лабораторного центру, що в системі ЕЛІССЗ відсутні дані про хворих на коронавірус у складі «Епіцентра», а зафіксований лише один випадок у вересні минулого року.

Щоправда, КДК не прийняв цей документ до уваги, пояснивши тим, що це не входить в його компетенцію, адже дані в систему ЕЛІССЗ має вносити сімейний лікар або лабораторія, яка проводила тести, а не клуб, тоді як «Епіцентр» повідомив про позитивні тести місцеві органи влади і пішов на карантин, як це передбачено медичним протоколом МОЗ. Виходячи з цього, ПФЛ не мала жодних підстав не переносити гру з «Поділлям» і перевіряти роботу медичних закладів.

Таким чином, всі можливі покарання «Епіцентра», у разі, якщо порушення чи махінації будуть доведені, виходять із спортивної площини, а максимум, що загрожує клубу – грошовий штраф. Нагадаємо, «Поділля» має можливість подати апелляцію на рішення КДК УАФ.

You May Also Like