Відбулася звітня Конференція ХОАФ

Конференція обласної асоціації через карантин була зміщена по даті.

Спершу було прийнято п’ять нових асоційованих членів ГС “ХОАФ”.  Далі, згідно регламенту, учасники слухали звіт голови Асоціації – Хібліна Ігоря Миколайовича. У ньому він прозвітував про діяльність ГС “ХОАФ” за минулий рік, рік який був дуже непростий не лише для футболу а й загалом. В завершення звіту Ігор Миколайович подякував присутнім за свій вклад в розвиток футболу в регіоні.

Присутні висловлювали свої думки, кожен стосовно свого району чи міста, ділились баченням майбутнього та поточними проблемами. Зокрема Валентин Келюх розповідав про стан дівочого футболу в області. Євген Бейдерман підняв питання про дитячий футбол, де є певні спади і які кроки потрібно робити для росту популяризації футболу серед молоді. Євген Сіньков говорив про підтримку футболу бізнесовими структурами, згадав і проекти розвитку дитячого та жіночого футболу в структурі професійного клубу.

Гість Конференції від УАФ – Грищенко Ігор Валерійович передав вітальні слова від президента УАФ Андрія Павелка. Відмітив участь хмельницьких команд в професійних змаганнях, подякував всім присутнім за вклад у розвиток футболу в Україні, побажав розвитку регіональному футболу, пошвидше забути кризові моменти пов’язані з пандемією, вболівати за успішні виступи збірної у фінальній частині Євро та відборі до Чемпіонату світу.

За підсумками роботи Конференції була прийнята постанова щодо подальшої роботи ХОАФ. І на завершення за особистий вклад в футболі були відзначені почесними грамотами Євген Федорович Слабунов, Віталій Леонідович Авінов, Євген Геннадійович Рибак, а також відзнаками УАФ Валерій Миколайович Крохан, Олексій Йосипович Сичевський, Ігор Володимирович Шишкін.

Офіційний сайт ХОАФ

You May Also Like