Два гравці «Агробізнеса» у збірній туру Першої ліги

Сайт Sport Arena назвав символічну збірну чергового туру Першої ліги.

У збірній за результатами 27 туру знайшлося місце і двом гравцям волочиського «Агробізнеса» – Олегу Мозілю (на фото) та Владиславу Шаповалу.

Воротар – Олег Мозіль («Агробізнес»)

«Мінімальна перемога на штучному полі «Кремінь-Арени» імені Бабаєва далася Агробізнесу дуже непросто. До честі господарів, вони багато атакували, ще в першому таймі Мозіль справився з кількома прицільними ударами, зокрема від молодого таланта Молька. Після відпочинку тиск кременчуцької команди, яка хотіла відігратися, посилився. Мозіль реагував на небезпечні підключення Семенова та Курелеха, а в кінцівці парирував у розкішному стрибку влучний удар Мурашова зі штрафного».

Лівий захисник – Владислав Шаповал («Агробізнес»)

«Напрочуд складний виїзд у Кременчук волочиський клуб завершив мінімальною перемогою, в чому заслуга всієї команди. Зокрема й Шаповала – він віддав усі сили роботі по всій довжині свого флангу, а окрім численних обов’язків по утриманні суперників, Владислав встигав підключатися й до атак. Міг відкривати рахунок ще раніше, проте, хоча бив із небезпечної близькості від воріт, але з не найбільш зручного положення. Зате в важливий момент на 29-й хвилині, коли м’яч метався по карному майданчику господарів, Шаповал знайшов варіант віддати під удар Черненку, який і забив з лінії штрафного».

Фото fcab.com.ua

You May Also Like