Друга ліга: Костенко у збірній туру, Р. Кузів – джокер туру

Сайт Sport Arena підбив підсумки чергового туру Другої ліги сезону 2020/21.

До символічної збірної туру потрапив лише один представник Хмельниччини – гравець хмельницького «Поділля» Кирило Костенко (на фото), який став автором переможного голу у ворота ФК «Чернігів» (1:0).

Атакувальний півзахисник – Кирило Костенко («Поділля»)

«Під кінець сезону сили в команд виснажуються, а тут ще й в гості до хмельничан прибув добре організований ФК Чернігів. Дебютант Другої ліги зумів створити проблеми одному з лідерів, до того ж, мала місце травма забивного Карпенка. Проте господарі здобули потрібні три очки. Відзначаємо великий внесок в цю перемогу Костенка. Він з перших хвилин показав свою активність, а пізніше з його передачі повинен був забивати Карпенко. А вже на початку другого тайму, коли простріл Морговського зрикошетив на дальню стійку, Кирило забив-таки м’яч, який вирішив долю цієї зустрічі».

А ось гравець дунаєвецького «Епіцентра» Роман Кузів переміг у номінації «Джокер туру», вдало вийшовши на заміну у матчі з «Буковиною» (1:0).

ДЖОКЕР ТУРУ – Роман Кузів (Епіцентр)

«У збірній туру Доля з Таврії, також здорово входили в гру Бондаренко з Енергії (асист і зароблений пенальті) та Апанчук із Діназа (зароблений пенальті та гол). Але за важливістю зробленого цю номінацію сповна заслужив Роман Кузів. Епіцентр потребував очок, але в Чернівцях гра складалася зовсім не за сценарієм фаворита протистояння. До тих пір, поки Р.Кузів не прочитав відскок і з добивання забив єдиний у матчі м’яч на 78-й хвилині. Брати Кузіви грали проти колишніх одноклубників – треба визнати, їм вдалося показати, що за час після Буковини вони багато чого навчилися».

Фото fcpodillya.com.ua

You May Also Like