Облрада розробляє програму розвитку дитячо-юнацького футболу

На розвиток дитячо-юнацького футболу області планують виділити 25 млн. гривень.

Депутати Хмельницької облради мають намір затвердити «Програму розвитку дитячо-юнацького футболу в Хмельницькій області на 2021-2025 роки».

Розробники документа наголосили, що в області на недостатньому рівні є підготовка юних футболістів  для дитячо-юнацького футболу,  які потім становлять кадровий резерв для професіональних клубів області. Багато ДЮСШ (ДЮФК) не мають власної або ж належної матеріально-технічної бази. На 2020 рік в Хмельницькій області нараховувалося 48 стадіонів та 312 футбольних полів, переважна більшість яких знаходяться в занедбаному стані. А ті, на яких проводяться змагання дитячо-юнацьких команд різного рівня, не відповідають вимогам ДЮФЛУ/УАФ/УЄФА.

Крім цього, органи місцевого самоврядування окремих районів недостатньо приділяють увагу утриманню, реконструкції та будівництву спортивних споруд для гри у футбол, футзал, а також організації та проведенню Всеукраїнських змагань серед загальноосвітніх навчальних закладів, на першість області, районів, міст на призи клубу “Шкіряний м’яч”.

Окремо не відповідає сучасним вимогам робота з науково-методичного забезпечення підготовки футболістів. У системі дитячо-юнацького футболу немає чіткої інфраструктури медико-біологічного забезпечення.

Головною метою Програми розвитку дитячо-юнацького футболу в Хмельницькій області на 2021-2025 роки  є приведення системи футболу у відповідність із потребами суспільства на основі більш інтенсивного розвитку в сучасних соціально-економічних умовах, підвищення рівня обласних змагань і досягнення високих спортивних результатів на Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях, а також пропагування серед дітей та юнацтва здорового способу життя, забезпечення  фізичного та духовного розвитку підростаючого покоління, зміцнення здоров’я та імунітету дітей Хмельниччини.

Загалом, планується щороку виділяти не менше 5 млн грн на розвиток дитячо-юнацького футболу Хмельниччини.

You May Also Like